your_doc_mary

УРВАЛА :)

УРВАЛА :)

Боже мій,що я знайшла вночі. Точніше одна соцмережа підказала 🤭

Colour Intense мене зачарував давно. Якщо ви бачили у мене в постах скритий хейт українських брендів (кожному своє,звичайно),то знаєте,що я часто розчаровуюсь,і часто просто маю супротив,бо не хочу хвалити українські бренди просто тому що треба підтримувати українські бренди.

Але colour intense мене зачарував особливістю креатив/ціна/якість.

Я маю їх олівець для губ автоматичний,який коштував грн 30,і він мій фаворит у створенні макіяжу губ без макіяжу. Також,я маю повний набір кольорових тушей 7 штук https://club.makeup.com.ua/post/29052/ але пробувала поки тільки ось це,а інші не відкриваю,бо там після відкриття строк використання 4міс,а я стала останнім часом на це звертати увагу,і поки трохи не розумію як до цього ставитися,бо раніше я користувалася косметикою стільки часу,скільки вона використовуються до останньої краплі,або поки не набридне. Що ви скажете щодо цього ? Бо кажуть,що сухі продукти можна використовувати скільки завгодно,а про інші нічого не кажуть. У мене є кремова тінюшка mac вже два роки,і ще якийсь час вона була до того у подруги. І це краща тінюшка в моєму житті,вона підсохла,але проблема в тому що її буквально ніде немає в наявності,а з закордону доставки зараз в Україну немає.

Коротше це був ліричний вступ.

Перехожу до лімітед едішн блиску для губ colour intense в колобораціі з мавкою.

Я мавку не дивилася,і бачила їх мерчі тільки в круасанах,і ці мерчі максимально посередні,максимально дитячі,або для фанатів мавки,але за купу грошей.

Але це колоборація,тому мавку упускаємо,і ставимо оцінку colour intense.

Нашій увазі пропонується лінійка блисків для губ. Відтінків там дуже багато,але зараз в наявності залишилося три кольори (вночі було 4). Я урвала червоний,чому дуже рада,але вже бачу,що різниці особливо немає.

💄Це маленький компактний блиск 3мл. Прям мінік і прям для будь-якої сумочки.

💋По строку придатності написано або 12міс після відкритт,або 2 ха-ха ( там настільний малий шрифт і бліки,що не розумі)

💄Пакування дуже красиве та чарівне,як і назва "Чарівне зілля". Типу буквально по приколу носити в сумочці зілля вже викликає посмішку)

💋Це лімітед едішн 2024,тому,не знаю скільки вони будуть їх продавати. Але судячи з того,що за ніч розкупили відтінки,то ну не купити його зараз буде необачно ха-ха.

👄 Запаху немає. Якщо чесно,я думала,що він буде солодко пахнути,але він має ледь-ледь уловимий квітковий запах,буквально ледь-ледь-ледь

🫦 Консистенція між блиском та олією. Взагалі не липне ні разу,суперкомфортний

💄 Відтінок не грає особливої ролі,бо на губах він непомітний та просто підкреслює природній колір губ. Але його можна нанести на помаду матову по суті,якщо хочеться кольору. Але особисто я любитель намазати олівець пальцем і зверху махнути олією,або нанести тільки блиск. Ну раз на 100 років (мені 117 хах) наношу червону помаду,та може зверху олію 🩸

УРВАЛА :)
УРВАЛА :)

Дуууже маленький. Навіть немає сенсу порівнювати. Ось типу дві крайності : у Мейбелін ліфте величезний аплікатор,а тут дуже маленький тоненький

Думаю для того,щоб не так швидко використався блиск. Хоча у нікс оліі з великим аплікатором. Хз

Сфоткала для порівняння з нігтем (сорі за якість,тремор такий він)

Губи мені фотка є хлопець,бо сама не можу,але я на нього серджуся,бо хочу сфоткати губи як Каріна Швець,щоб хоч в галереї не соромно було тримати ті фото ха-ха

Він коли прийшов фоткати,то сказав "ого,які губи великі".

А це прикол блиску. Він не плампер,він просто робить таке скло на губах та контурі.

На фото я без олівця. Чисто соло в два намази

Сходить поступово,залишаючи після себе класне зволоження.

Висновок рівняння

За ці гроші у нас є компактний не липкий блиск,який прям круто надає обʼєму губам,який красиво виглядає.

Сумно,що не пахне чарівним лісом,але щоб воно все пахло,як я хочу,то треба випускати свою косметику.

Ставлю йому 8/10,де зняла бали за лімітед едішн та за те,що не пахне лісом.

Бажаю вам урвати якийсь відтінок 😎