Гала 💟 Ольга

Новинки квітня 2024

Новинки квітня 2024

Квітень відкриває мені новий досвід в догляді з українськими виробниками наступних засобів:
🔹 твердий шампунь Malena для кучерявого і пошкодженого волосся від Vapa (взяла менший розмір);
🔹твердий кондиціонер для сухого та пошкодженого волосся Tropic від Vapa (повний розмір).

Шампунь на даному етапі добре себе зарекомендував, продовжую користуватись, вивчати. Твердий кондиціонер наразі мені не зрозумілий, може не так його нашу, щє вивчаю.

Новинки квітня 2024

Ближче знайомство з брендом Korica:
🔸Убтан очищуючий для обличчя;
🔸Помада для губ, ягідний колір;
🔸Пінка для вмивання Шовк і квіти;
🔸В подарунок був пробник крему для рук.

Пінка ніжна, приємна, дійсно як шовк. Помада для мене за яскрава, але є хитрощі, як зробити її для мене менш яскравою😉
Убтан замовила повний розмір після пробнику. Мені така ексфоліація більше підходить, бо не пересушує на відміну від ензимних пудр. Пробник крему для рук мене здивував. Неймовірний, космічний аромат і загоєння моїх сухих ручок👍

Звичайно замовлення з коханого Makeup:


🦋Заспокійливий SOS-крем для чутливої шкіриMyIDi Red-Off SOS Cream (пробник)

Почервоніння на щічках турбують, хочу спробувати цей засіб


🦋Зволожувальний б'юті-міст для тілаMyIDi SPA Beauty LF MS Mist (пробник)

В пошуках зволоження для тіла

🦋Кристалічний концентрат для ванни "Магнієві пластівці"Bisheffect Magnesium Flakes

У всіх є, тепер є і в мене. Спробувала ванночку для ніг - це космос! Раджу з першого використання!

🦋Ватні диски косметичні, 150 шт, Білосніжка

По рекомендаціям. Порівняла по щільності з Європою, можу сказати Білосніжка кращє. Люблю їх вату, роками беру тільки її, а диски чомусь не брала, тепер повний набір 💓