Vikulyk

Хочу перенестись в тропіки зі зволожуючим спрейчиком від Mades

Хочу перенестись в тропіки зі зволожуючим спрейчиком від Mades

Я фанат гарних ароматів, люблю їх в різних доглядових засобах, якщо ви такі ж, то раджу звернути увагу на бренд Mades!

Доречі зараз діє акція: при купівлі двох акційних засобів, можна отримати цей спрей в подарунок❤️

https://makeup.com.ua/news/70607/

І це чудово, бо можна запастись шикарними ароматами і радіти життю, особисто я кайфую.

Тут є такий зручний дозатор, нагадує, як у автозасмаги, він справно працює і видає потрібну кількість засобу, пшикаю ним і ніби дійсно знаходжусь під тропічним дощем.

Хочу перенестись в тропіки зі зволожуючим спрейчиком від Mades

Так виглядають крапельки, якщо наносити з відстані 15см, як рекомендує виробник.

Ось тут я нанесла ближче.

Шкіра після використання гладенька і ніжна, рідина добре вбирається, без липкості чи перенасичення, вона виглядає сяючою і доглянутішою. Є ефект холодка при нанесенні, а зараз так тепленько, тож спреєм користуватись дуже приємно. Він живить, тонізує та зволожує шкіру😍

Доречі в склад входять:

  • Вітамін е і b5, мають антиоксидантну дію.
  • Масло буріті-нормалізує кисневий обмін, захищає від ультрафіолетового випромінювання, і стимулює синьез еластина і колагена.
  • Екстракт насіння гуарани і мате-укріплюють стан судинної стінки, посилюють кровообіг, забирають запалення.

Чудово, що засіб має і доглядові властивості, приємно отримувати не тільки шикарний аромат, а складники такі цікаві і незвичні.

Щодо аромату.)

Ну це окрема пісня, адже він дорогий і унікальний. Я відчуваю стиглі кислувато-екзотичні фрукти, також квіткову феєєрію і амберні нотки. Уявляю собі ванну з молоком і екзотичними квітами десь серед джунглів і тут починає капати тропічний дощ 😍

Стійкість тут хороша і притуляючи руки до носа можна довго відчувати аромат і поринати в тропічні мрії❤️