Almond milk

Огляд на палетку Flamy від Lamel

Огляд на палетку Flamy від Lamel
Огляд на палетку Flamy від Lamel

Палетка дійсно стильова, як і вся колекція 🔥 глянсова, червона, кругла - така точно буде виділятись з-поміж інших, проте зберігати такий формат доволі незручно

Рефіли невеличкі, проте в них легко влізти як пензлем, так і пальцем (хоча довгому манікюру може бути не зручно). Загальна вага продукту - 9г, що складає в середньому 1г на рефіл, що в цілому нормально для тіней, хоча можна і більше.

Для себе я поділяю відтінки цієї палетки на три категорії: матові, шимери і сатини. Назв відтінки не мають, але описати їх доволі просто, тому почнемо 🔥

До кожного відтінку (майже) я надам дюпи, або відтінки-близнюки із своєї колекції, десь я попала краще, десь гірше, але загальна картина буде видна.

Матові відтінки

Несподівано шовковисті, мʼякі і пігментовані для такої бюджетної палетки, добре нашаровуються і змішуються один з одним. На свотчах можна побачити, що навіть пальцем наносяться рівномірно і гладко.

  • Рожевий із дрібними золотистими блискітками, які не видно після нанесення. Для мене і досі є загадкою, для чого роблять ці блискітки, певно для кращого нашарування із шимерами. Поділіться своєю думкою у коментарях. Мої дюпи: Lilo із палетки Beauty Bay - Berries, Smoothy із палетки Cosmic Brushes - Delicious Delight
  • Сливовий - добре підходить для (легкого) затемнення, складний колір, але працює на диво добре. Мої дюпи (тут попадання вийшло найгіршим): Найтемніший відтінок із палетки 5 in a box від Catrice у відтінку 060, Journal із палетки Beauty Bay - Berries, Earth із палетки Éveline - Mystic Galaxy, Mantra із палетки Huda Beauty - Roze Quartz
  • Нейтральний холодний беж - ідеальна база для інших відтінків. Мої дюпи: My 2 Cents із палетки ColourPop - Gone Metal, Precious із палетки Huda Beauty - Roze Quartz

Сатинові відтінки

Не такі масляні, як хотілося б, проте добре наносяться і розтягуються без бруду

  • Темна бурднувата бронза - єдиний відтінок у палатці для якого я не знайшла ані застосування, ані близнюків. Декілька разів намагалась вигадати для нього щось цікаве і не змогла
  • Черешневий бордо. Мої дюпи: Jura із палетки Beauty Bay - Berries

Шимерні відтінки

Найбільша категорія, і мабуть та, заради якої всі і побігли за цією палеткою.

  • Колір морської хвилі із окремими яскраво-зеленими блискітками. Більш рихлий представник шимерів із цієї палетки. Мої дюпи: однушка від бренду Сяй у відтінку 79
  • Синій шимер на темно сірій базі. При деяких кутах можна роздивитись фіолетовий дуохром. Тягнеться дуже брудною сірою полосою, тому тільки на темну базу і без ігор з тушовкою. Мої дюпи: Cosmic Love із палетки Huda Beauty - Roze Quartz, Pluto із палетки Éveline - Mystic Galaxy
  • Золотистий шимер на рожевій базі. Я дуже люблю такі відтінки, на мій погляд, вони дуже повсякденні і освіжають зовнішній вигляд. Мої дюпи: Saturn із палетки Éveline - Mystic Galaxy, Sofa із палетки Beauty Bay - Berries, однушка від бренду Сяй у відтінку 78
  • Зелений гладкий шимер на червонувато-рудій базі. Дуже популярний відтінок останні пару років, у яких тільки палетках його не було. Проте маю лише один дюп: однушка від Lamel з колекції Moonrise у відтінку 402 - Orion

Кольорова гама вийшла доволі неоднозначна. Для самостійного використання не підходить за браком матових. Як палетка «прикрашалочок» вона недостатньо цікава.

Проте, якщо Ви прихильник гранжевих макіяжів - це точно ваш друг. Я дуже яскраво бачу, як Flamy може доповнити Ваші розтушовані стрілки для образу Rockers Girlfriend 🎸

Стрілка кайалом Lamel продубльована сливовим відтінком з палетки. Тушовка бежевим і золотий шимер з рожевим на повіко. Губи зроблені у такий самий спосіб 🔥

Як на мене вийшов дуже оригінальний образ

Стрілки аквалайнерами і зелений шимер із палетки зробили цей образ русалоньки 🧜🏼‍♀️

Стрілочка коричневим кайалом і зелений на рудій базі на все повіко. Ледь не згоріла від пламперу Nyx 😅 проте образом задоволена - легкий і повсякденний

Спроба відтворити тренд «Wrinkle Art» провалена на всі 100% 😅 мабуть недостатньо жмурилась

У головних ролях рожевий матовий і золотистий шимер

Не можу назвати це повноцінним образом, бо це просто блестючка на розтушованому кайалі, проте добре видно відтінок у роботі - бордовий сатин і синій шимер