K Tatiana BL

Лікування акне

Лікування акне

Тут хочу описати про зміни за 26 днів.

Спочатку фото "До", далі "Після"

Харчування чи образ життя я Не змінювала.

Використовувала лише умивалку від Laroche Posay серії Cicaplast (ніжно очищає) іноді (раз-два рази в тиждень лише зранку) вмивалась умивалкою від CeraVe, потім наносила сироватку, через день (вечорами, іноді і зранку) від CeraVe, далі нанесла бальзам від Laroche Posay серії Cicaplast (на все обличчя вдень, а ввечері точково лише на висипання та сліди від них).

❗️Хочу сказати що на все потрібен Час, Терпіння та сила волі😅 тому що, акне пройшли б швидше і були б без слідів як би я не "зірвалась" та не видавила то коли виривало🤷🏽‍♀️

Але, буває таке що іноді коли обличчя виглядає чисто то докопаюсь до чорної цятки і т.д. а потім шкодую про це...

На протязі цих 26 днів не наносила ніяких макіяж, іноді ще кремом для лиця від CeraVe мазалась після бальзаму.

Загалом, в моїй рутина переважали лише два продукти на постійній основі: сироватка і бальзам 🫧

P.S. Особисто мене, ну дуже дратують висипання... або рід Час критичних днів, або від того що видавила точку чорну... а слідів позбутися набагато важче та набагато довше... на протязі цих 26 днів в деяких місцях з'являлись нові висипання які проходили через 4-5 днів, в деяких місцях шкіра трохи пересушувалась, в деяких місцях навпаки жирніла... стан шкіри залежить просто від УСЬОГО (від погоди, від настрою, від здоров'я, від харчування і т.д.)... за цими змінами не встигаю слідкувати 😅 тіло та вигляд змінюється майже кожен день... іноді це дратує... але, з цим просто потрібно змиритися та прийняти це, як би це важко не було... 🤷🏽‍♀️

Лікування акне