Vikulyk

Ефективний зволожуючий крем для всієї сім‘ї

Ефективний зволожуючий крем для всієї сім‘ї

Хочу роповісти про чудовий крем, який гарно зволожує, виробник обіцяє зволоження на 24 години, звичайно я вмиваю обличчя двічі на день і не можу цього підтвердити, але якщо наношу ввечері і сплю десь до обіду 😁то все одно відчуваю присутність захисної плівочки кремчику, здається моя шкіра в надійних руках 🥰

В мене цей кремчик в дой-паку, що беззаперечно не так шкодить екології, зараз багато людей на це звертають увагу.

Текстура ніжна, кремово-гелева, аромат легенький і дуже приємний.

Ефективний зволожуючий крем для всієї сім‘ї

Мені подобається, що крем універсальний, він підходить для всієї сім'ї, адже склад безпечний, а відчуття максимально комфортні. Моя маленька красуня часто любить щось запозичити з маминої косметики, от тепер ми можемо користуватись разом, хіба це не чудово?) Але звичайно ми не часто використовуємо косметику, більше при потребі і інколи дозволяю побавитись.)))

Продукт дуже дбайливий в плані екології, основні компоненти взяті як продукти «відходи» виробництва харчової промисловості, доречі гіалуронова кислота тут взята з пшениці, а гліцерин з процесу омилення оливкової олії.

Склад тут доволі довгий і багатий , тож я обрала найцікавіші інгрідієнти для розбору:

  • Соняшникова олія має хороші зволожуючі, регенеруючі, пластифікуючі властивості.
  • Тригліцериди C10-18- в першу чергу діє, як пом’якшувач, кондиціонуючий засіб для шкіри.
  • Гліцерин-це відновлючий шкіру компонент, тобто це речовина, яка природним чином міститься в шкірі, допомагаючи встановити нормальний баланс і зволоження.
  • СОРБІТ-У косметиці використовується як зволожуючий компонент, що істотно впливає на текстуру виробу, надаючи їй особливу м'якість, пластичність і бархатистість.
  • Гідроліт 5 (HYDROLITE. 5) - багатофункціональний зволожуючий і кондиціонуючий інгредієнт.
  • Крохмаль кукурудзяний-Має пом'якшувальну та захисну дію на шкіру.
  • Оливкова олія- має високий вміст антиоксидантів.
  • ГЛІЦЕРИЛ КАПРИЛАТ-Прекрасно пом'якшує шкіру, глибоко зволожує верхній шар клітин шкіри, надає яскраво виражену поживну дію та забезпечує надійний захист від несприятливого впливу навколишнього середовища.
  • Мигдальна олія-має гарну пом'якшувальну та поживну дію.
  • Камедь склероція-він володіє природними пом'якшуючими і розгладжуючими властивостями.
  • Гіалуронат натрію-робить шкіру більш м'якою та гладкою, стимулює клітинну міграцію та проліферацію, виявляє високі зволожуючі властивості.
  • ВІТАМІН Е - є основним фізіологічним антиоксидантом шкірного бар'єру.
  • ЛИМОННА КИСЛОТА-Має на шкіру в'яжучу, очищувальну та відбілюючу дію

Крем дійсно багатий на доглядові складники, як показує сайт, де можна розібрати склад, але далі я хочу розповісти про свої враження від засобу:

  • Легко наноситься і добре вбирається, шкіра наче сяє з середини.
  • Він дуже гарно зволожує і обгортає шкіру, без відчуття липкості, гарне зволоження я помітила з першого ж разу, яке тривало до наступного дня.
  • Шкіра гладенька і насичена, лущення не такі помітні і проходять швидше, і це робить його ідеальним в якості бази під макіяж.
  • Засіб не забиває пори і не викликає лишніх висипань, я наносила часто на ніч і все в мене добре.

Загалом це чудовий базовий крем, який круто зволожує, приємний на шкірі і підходить всім ❤️