Hrystja_

Пусті баночки. Догляд

Пусті баночки. Догляд
  1. Міцелярка з золотом, церамідами, гіалуроновою кислотою. Макіяж змиває добре, економна, вистачає на рік. Я не використовую гідрофільне масло, шкіру очищаю міцеляркою. В плані очищення шкіри в мене фаворит з зеленою глиною. А так досить достойна міцелярка вода
  2. сироватка з кислотами, освітлювальна. Досить непогана сироватка, особливо новачкам в кислотах. Я її використовувала кожен день, мені підійшла
  3. новинка сироватка water balance. Гарно зволожує, мені підійшла зранку під макіяж. Має блискітки, які ще деякий час видно на шкірі. Проте неекономна за рахунок шариків, які є в середині сироватки
  4. крем під очі water balance. На літо буде ідеальний. Зволожує шкіру під очима, і більше нічого.
  5. Молочний тонік від Bielenda professional. Тонік білого кольору, досить густий, більше подібний на емульсію. Запах як в cerave. В складі молочна кислота, пробіотики, цераміди. Я брала по акції за 260 грн. За таку ціну це ідеальний тонік
  6. Дезодорант антиперспірант від weLeda. Повністю натуральний склад, гарний запах лимона. Захищає від поту, головне не залишає білих слідів. Досить економний. Мені сподобався