Чорна Юлія ❤

Мочалка-рукавичка банна, рожева

Мочалка-рукавичка банна, рожева

Привіт дівчата ! Зараз багато пишуть, що мочалки штука не корисна, і травмуюча і бактерії на них розводяться і т. д і т.п . Коли пальчики бігають по клавіатурі, та миють посуд, то можна погодитись з цими тезами, а от коли весь організм потрапляє на города, от тут уже не до жартів. Ці рукавички я купила ще минулого літа, та все не доходили руки написати про них) Так ось, коли ми вимушено опинилась в Черкасах з Харкова, і взяли в ренду приватний будинок , я вирішила відвести душу та задовольнити усі свої городні збочення. І все б нічого, та стало питання як у цьому пориві залишити вигляд пристойної людини. Хто часто корпається у землі особливо без рукавичок знає, як земля вїдається у кожну клітину шкіри , і незрозуміло яким богам молитися, щоб то відмити. І от тут ці рукавички стали у нагоді. Купила одразу 2 штуки, так зручніше - одразу одягаєш на 2 руки и миєшся, бо перевдягати їх у мокрому виді (якщо одна) не зручно. Штука досить жорсткенька, тим хто любить ніжні мочалки не підійде. Особливо цінно для мене те, що нею зручно ретельно відмивати пальчики на ногах, у принципі жодною іншою мочалкою так не віддраєш кожний пальчик окремо. За рахунок жорсткості підходить і поганяти кровушку у поверхневих слоях, і при цьому не має травмуючого ефекту. Так як вона повністю синтетична - то прослужить вічно. В "не сезон", використовую рідше, більш для массажного ефекту. Едине на що треба звернути увагу - після використання треба все ж таки викручувати та підвішувати для просушування їх, сохнуть як на мене трохи довше за звичайну мочалку. Зараз бачу, що саме тих які я купувала немк в наявності, тож тегну інші кольори цього ж бренду, не джумаю що вони відрізняються ))