Винник Катерина

Athena’s Treasures Olive Anti-Wrinkle Eye Cream Gel. Скарб сучасності чи пережиток античності?)

Athena’s Treasures Olive Anti-Wrinkle Eye Cream Gel. Скарб сучасності чи пережиток античності?)

Як я вже писала, я почала шукати альтернативу улюбленим кремам. Під загрозою зникнення з моєі косметички опинились гель для очей від Apivita (bee radiant) та гель від Clinique (all about eyes...)

У вересні купила Athena’s Treasures Olive Anti-Wrinkle Eye Cream Gel.

перш за все, купила, бо він також , як і Apivita, виробляється у Греції.

По-друге, заявлено наявність рослинних компонентів Та вітамінів а і є.

по-третє, я реально купились на 30 мл за 500 грн (Тобто, стандартний тюбик 15 мл виходить за 250 грн, що "смішно", порівняно з тією ж Apivita).

Використовуючи, я не помітила недоліків . Все шикарно. Гель приємний як тактильно, так і на запах. Лягає чудово.

єдине, я з тиждень мучилась з тюбиком - там дууууууже велике сопло. Воно не звужене, як зазвичай у гелів/кремів для повік, а стандартне, як у крема для рук чи зубної пасти). Гель витікав більше, ніж треба на разове використання. Тому приблизно за тиждень я вирішила перелити частково у порожню баночку (залишилась від Clinique) і всі мої проблеми вирішились)))

я щаслива і рада)))

отже, коли в мене закінчиться Крем для контуру очей омолоджувальний з ретинолом і феруловою кислотою RITUAL eye care від RELANCE, про який я писала тут:

https://club.makeup.com.ua/post/3533/

з великою вірогідністю, я куплю цей скарб Афіни ще раз. а потім іще))))