Kostenko_Nastya👩‍🦰

#thatIWonTheGeneticLottery

#thatIWonTheGeneticLottery
#thatIWonTheGeneticLottery
#thatIWonTheGeneticLottery

Привіт, красуні💋

От і я не змогла пройти мимо челенджу чарівної Яни Матвієць і теж вирішила долучитись. Раніше, ще у підлітковому віці були свої комплекси, ба більш, ті риси зовнішності, які я зараз вважаю найкращими у зовнішності, мені здавалися вадами. Але зараз, навіть якщо мені у собі щось не подобається, а просто плюю на це😀

Ну, що ж, поїхали!

  • Очі. У мене надзвичайно красива форма очей - миндалевидна. Яка, доречі, зустрічається рідко. Можливо, форма якимсь чином отримана у спадок (бо по тактовій лінії є пра пра пра не знаю який по рахунку дідусь-монгол). Мені вона надзвичайно подобається, тому взагалі свої очі вважаю головною фішкою зовнішності.
  • Зуби. Ідеально рівні і білі від природи. Доречі, за 31 рік є лише 2 пломби, та й всі зуби на місці🤣
  • Волосся. У мене нема жодної сивої волосини і це спадок від татка. Також моє волосся росте повільно, тому не так часто його потрібно фарбувати.
  • Зріст. Я не висока (160 см) і дуже цьому радію. Ну, я як мінімум повністю поміщаюсь у ванній🤣
  • Фігура. Струнка - гарний метаболізм та пів життя займання спортом.
  • Нігті. У мене довга та красива пластина, вони дуже міцні і гарно виглядають коли довгі. Мене з ними 2 рази запрошували у якості моделі на чемпіонати з нейл-арту. Зараз, через роботу довжину приходиться зрізати.
  • Я виглядаю молодше своїх років. Хм, коли я не нафарбована, люди дуже дивуються моєму справжньому віку.
  • Пряме та дуже тонке волосся. Перейшло у спадок від мами. Але хімічна завивка перекреслює цей недолік. Робила вже 2 рази, у червні планую зробити знову.
  • Натуральний колір волосся. Він у мене русяво-сірий і мені дуже не подобається. Але пачка фарби "усьо рєшає". Я фарбуюсь у рудий 15 років і насолоджуюсь цим кольором.
  • Відсутність симетрії на обличчі. Одне око більше, вуха на різній висоті, одна щока кругла, а друга пласка. Зовсім на це не звертаю уваги, а при бажанні можу легко приховати.
  • Ніс. Ось він у мене довгесенький. Сама з нього сміюся, але якось життя він мені не псує.
  • Сутулість. У мене вроджений сколіоз, але я на сутулість не звертаю уваги. Ба більше, якщо надіти каблуки, то вона зникає.
  • Вії. Прямі, короткі і надзвичайно рідкі. Раніше приховувала неделокік накладними віями. А зараз з цим змирилася. Не у віях щастя😀
  • Зір. У мене астегматізм. Але завдяки лінзами я навіть про це забуваю.

Ось так, мої красуні. Дякую, що прочитали мій допис.