Юлі

Мої враження від парфуму West Village

Мої враження від парфуму West Village

Усім подружкам привіт 👋🏻

Як тільки погода стала сонячною і теплою, одразу і повернулося бажання діяти. На мій настрій також впливають обрані парфуми, на весну і осінь West Village – те, що треба!

У відео поділилася своїми асоціаціями та враженнями від використання парфумів, запрошую до перегляду)

Дуже подобається поєднання шкіри та квітів (фіалки, ірису) в ароматі. Це взагалі перший парфум із шкірою, який для мене не є надто різким 👍🏻

Верхні ноти: сандал, шкіра, кипарис.

Середні ноти: кедр, фіалка, дубовий мох.

Базові ноти: ірис, амбра

До речі, це духи унісекс, і це відчувається, на кожному і кожній мають гарно розкритися 🤍

Щодо стійкості: поновлювати треба. Шлейф відчутний десь протягом двох годин, пізніше стихає. Якщо хочеться яскравішого аромату, треба буде поновити.

Але в цьому нема проблеми, бо у 13PERFUMES є і невеликі пробники і мініатюри, які запросто поміщаються в сумочку.

Дизайн – окреме натхнення 🥰 Усе виглядає дуже естетично, інколи цього достатньо, щоб серед усієї колекції парфумів, рука потягнулася саме до цього улюбленця)

👀 Якщо спостерігати за брендом на Мейкапі, то часто купівлю парфумів можна поєднати з акцією, так зараз є можливість отримати пробник до замовлення)

Чи маєте свій улюблений аромат у 13PERFUMES? Поділіться, що це за красунчик 😄

Мої враження від парфуму West Village