Mila__Mi

Що мене здивувало і чому я хочу продовження?

Що мене здивувало і чому я хочу продовження?
Що мене здивувало і чому я хочу продовження?
Що мене здивувало і чому я хочу продовження?

Нещодавно я розповідала вам про шампунь та маску від Meloni, тільки з іншої серії
https://club.makeup.com.ua/post/34880/

Сьогодні ж мова піде про кондиціонер з чорної лінійки " XTREME REPAIR" ⬇️

Пакування таке ж стильне як і в білої лінійки, таке ж лаконічне та стримане.

На бокових частинах пляшечки є вся необхідна інформація про виробника та для використання.

Бегентримоніум метосульфат - натуральний екстракт отриманий з олій пальми; розгладжує волосяну кутикулу, пом'якшує, надає пружність, знижує статичний ефект, полегшує розчісування та захищає волосся.
Ізоміл лаурат - натуральний рослинний емолент, отриманий з кокосового горіха, кондиціонує.
Ізоміл кокоат - покращує структуру волосся, пом'якшує, кондиціонує.
Гліцерин - зволожує та утримує вологу.
Бетаїн - зволожувач, підходить для чутливої шкіри.
Пантенол - зволожує, загоює та розгладжує.
Екстракт молочних протеїнів - амінокислота, зволожує та утримує вологу, відновлює пошкоджену структуру волосся, розгладжує, надає блиску.
Олія мурумура - бореться з ламкістю, зміцнює структуру волосся, підвищує пружність, зволожує, розгладжує.
Гідролізат шовку - рідкий шовк, має кондиціонуючі властивості, покращує зовнішній вигляд волосся, робить його більш гладеньким та шовковистим
Арганова олія - пом'якшує, захищає, розгладжує, відновлює, зміцнює, надає сяйва та шовковистості.
Токоферола ацетат (віт. Е) - антиоксидант, захищає шкіру та волосся від забруднення навколишнього середовища.
Екстракт ламінарії - зволожує, укріплює та тонізує.

Формат засобу з помпою дозатором, що до речі дуже зручно у використанні під час миття голови.

Дозування:
Дозується легко, одним натиском, не заїдає. Нижче буде фото на котрому було три натиски. На мою довжину мені вистачає 9-12 натисків. Розхід при цьому доволі не економічний, але, для моєї довжини волосся це звичний розхід бальзамів, кондиціонерів.

Аромат неймовірний, пахне сумішшю чорного та зеленого чаю в поєднанні з екзотичним фейхоа 🍈 Солодкуватий та при цьому свіжий, настільки "смачний" та натуральний.

Цей аромат закохує в себе 💘 І повністю погоджуюся з Darina🦉 , що Meloni додатково потрібно створити ароматичні спреї для волосся 🙏🏻

Та що там казати, я хочу крем для тіла та парфуми з таким ароматом, він ідеально підійде на будь-яку пору року.

Колір білий.

Консистенція доволі легенька, але добре тримає форму. В ній відчувається олійність (оскільки у складі є олія мурумура, аргани та віт. Е).

Виробник рекомендує наносити засіб після миття голови на вологе волосся по довжині.

Я "експериментатор" пробувала його і до миття голови і після. В обидвох випадках працює класно, але саме після миття голови його вау ефект проявляється ще краще.

Після добре змиваю засіб теплою водою.

Використовувала кондиціонер разом з шампунем з білої серії (посилання залишила на початку допису).

🖤 Зволожує, пом'якшує та на 100% полегшує розчісування (гребінець прям ковзає по вологому волоссю)
🖤 Надає гладкості, неймовірного блиску та шовковистості
🖤 Створює захисну плівку, яка захищає волосся від негативного впливу навколишнього середовища

Підсумую:
Кондиціонер пробувала використовувати з різними шампунями і хочу сказати, що саме з шампунем цього ж бренду вони працюють просто ідеально 👌🏻

Чому хочу продовження? Бо хочу ще спробувати шампунь з цієї ж лінійки. І повторюся, що дуже хочу ароматичний спрей/парфум для волосся з цим ароматом, ну так він мені сподобався 💘

І так, однозначно раджу спробувати даний кондиціонер, бо коли засіб має натуральні складові, приємно пахне і так гарно працює і ще від нашого виробника, це справді знахідка 🥰

Дякую всім за увагу 💕