Kizza

Maybelline Super Stay Hybrid powder foundation

Maybelline Super Stay Hybrid powder foundation

Одразу чуть "подушню" на тему хибного перекладу, а потім перейдемо до продукту.

Якщо дослівно - то ця штука перекладається як "Гібридна пудрова основа".

Але перекладачі напевно не бачили ніколи ні цього продукту, ні варіацій тональних основ, якщо в їх розумінні "foundation" - це саме рідка тональна основа.

бачу я такий гарний офіс і співробітник якому треба зробити переклад такий: "О "hybrid powder foundation" - най буде крем-пудрою. " Я буду розбирати цей продукт як стійку, пігментовану пудру з опціями соло нанесення.

Maybelline Super Stay Hybrid powder foundation

Я дуже люблю лінійку Super Stay. Вона як до перевипуску була гарна так і після лишилась на висоті. В плані дизайну все лаконічне, охайне, біленьке, гарненьке (я зараз не вінілові помади і не про помади олівці - вони не білі).

Так от, про пудру ☺️

Є контроль відкриття і на ньому написані цифри відтінку - в мене 10 відтінок.

Під кришечкою лежить пресована пудра, гладенька без всяких візерунків і тиснень.

Під пудрою живе дзеркальце і спонжик.

Спонжик тоненький і доволі швидко висихає після купання.

Пудра тоненька, не ароматизована. Пресовка вище середньої. Тобто вона зайвий раз не пилить, але і не кам'яна. Думаю її може вистачити на кілька місяців користування.

В залежності від освітлення вона має різний відтінок.

На синьому тлі - то нейтрально-тепле світло, на сірому - хмарний день на балконі.

Свотчі на руці (там де стрілка) за природнього освітлення. Поки сало, як сало, тобто пудра,як пудра🤣

Спочатку буде теорія.

Я не повторю помилку як з помадою NYX, тому одразу попитаю у виробника як це диво наносити.

Спочатку треба вмитись і добре зволожити обличчя.

Для повного перекриття нам пропонується спонжем, що надається в комплекті легенько розподіляти приємними рухами пудрову основу на обличчі, не оминаючи зони навколо очей і губ, і розташувати.

Все зробили, як нам сказали і отримали такий результат. Це пудра в півтора шари (один шар спонжем, а другий напівшар - це розтушувальний пензлем, на якому трохи пудри). Виглядає досить пристойно.

Пудра чіпляється за шкіру окрім притоптувальних рухів спонжем ще й за вологий фініш від доглядових засобів. Наголошую, тут лише догляд і пудра без консилерів чи кольорових баз і коректорів.

24 години звісно це щось з фантастики. Жирнитись обличчя почало на 3-4 годину активного переміщення по місту. До 20:00 я не поправляла макіяж, і не брала цю пудру з собою, не тільки через експеримент і тестування, а просто тому що не маю такої звички🤣 Переходимо до висновків ⏬

Пудра хороша.

Пакування спонукає брати її з собою для уникнення зажирювань в т-зоні.

Соло пудра виступає як тональний засіб щільності легкого вв-крему або тонального флюїду. Можна нашаровувати, але є небезпека отримання пиріжечка на обличчі.

Як коректувальний засіб кривих стрілок/брів/губ не підійде - бо щільності не вистачає.

Сухошкірим краще оминати цю пудру в соло нанесенні, адже вона додатково підсушує шкіру намагаючись увібрати в себе все виступаюче піт/жир.

Мені було комфортно, особливо через півгодини після нанесення, коли все "усілось" і переміщались на шкірі.

P.S.Я її наносила на тональну основу теж і тут вона веде себе, як хороша пресована пудра.

Тому якщо хочеться купити - можна брати, з умовою що через якийсь час її треба піднабити❤️