alena.rosee

Своя шкіра тільки краще? Maybelline Perfector

Своя шкіра тільки краще? Maybelline Perfector

Всім привіт! 💕

Новинка від Мейбеллін комусь дужжже сподобалась , хтось не зрозумів цей продукт , тому давайте подивимось що це за продукт , чому та кому він підійде або не підійде , популярні відтінки та ефект До/Після ♥️

Своя шкіра тільки краще? Maybelline Perfector

Про продукт:

Не буду копіювати обіцянки виробника , трошки власних вражень ✨

Зараз в бьюті світі дуже популярні легкі сяючі тональні основи , які не роблять глухе покриття, додають вологого фінішу та не перевантажують шкіру.

Цей засіб виробник вирішив зробити 4в1, але про це трошки згодом 😉

Дизайн повторює повністью знаменитий Консилер Мейбеллін , але в збільшеному форматі .

Що ж помістили в 4in1? Це праймер, консилер , хайлайтер та ББ крем.

По моїм враженням це трошки інше , тому давайте розберемо швиденько по категоріям 💜

🫧Пакування: як і пращур консилер, цей засіб має таке ж пакування тільки в збільшеному форматі. Подушечка якою можна наносити засіб одразу на обличчя або на ваш пензлик чи пальці. Читала багато суперечливих думок щодо цього аплікатора , але виробник запевняє що засіб має антимікробний компонент та не потребує миття. Просто наносите на чисту шкіру , що зазвичай нормально ) тим паче не думаю що хтомь крім вас користується чим засобом.

Якщо шкіра досить проблемна, можна наносити на пензлик або зняти спонж (Я не пробувала , але бачила багато фото , спонж легко знімається).

✨Консистенція: консистенція кремова водяниста , про перших прокрутках може спершу виступати хайлайтер, а вже потім тон.

🫧 Запах: майже невідчутний, трошки є щось пластикового , на шкірі не відчувається.

✨Стійкість: досить хороша , ношу весь день, не скочується.

🫧 Пунктики щодо 4в1, моя власна думка:

🔸Як праймер: ні. Я наношу цей засіб без праймеру, пробувала і з праймером , як тон він хороший, але використовувати саме замість праймера - ні. Можлиал виробник мав на увазі що з цим тоном не треба праймер, тоді можливо і так)

🔸Як консилер: так , як легкий , класно навколо очей наносити.

🔸Як хайлайтер: так, як лагідний soft glow ✨

🔸Як ББ крем: Ні. В моєму розумінні ББ крем (blemish balm) це засіб з хорошим маскуванням , так його і розробляли , якщо брати відомі абревіатури тон кремів : це DD або СС cream , той що дає легкий сяючий фініш та здорове сяйво ✨

💕Відтінки: в мене 0.5 fair light cool та 1.0 light

0.5 має рожевий підтон та темніший за 1. Але на шкірі через хвилин 5 підлаштовується.

1 - нейтральний , без явної розовинки чи жовтизни.

(на Свотчі на руці денне світло , зверху 0.5, знизу 1.0)

На обличчі :

1 фото: шкіра з денним кремом . Є маленька плямка від необережного користування кислотами , трошки капілярів на крилах носа .

2 фото. Нанесла засіб рідним спонжем

3. нанесла легку прозору пудру вуаль (в мене hourglaas)

такий тон тримається весь день, прямку не замаскував (я її маскую консилером , але для фото залишила як є), тон став сяючим , легким , мені дуже подобається цей ефект. Шкіра як своя , тільки краще 🤩

✨То ж, кому підійде ? Якщо ви шукаєте легке покриття , не потребуєте щільного маскування, любите лайтові тон основи які наносяться за хвилину - то можу рекомендувати спробувати цей Перфектор . ⭐️

Коли треба по мінімуму щось замаскувати - я додаю свій консилер .

Якщо Ви шукаєте щось більш маскуюче, то краще придивитись до корейських ББ кремів або СС кремів (наприклад для нейтралізації червоного при куперозі), тобто для більш власних потреб шкіри.