Ирина ❤️

Скраб-сіль для тіла з глутатіоном

Скраб-сіль для тіла з глутатіоном

Раніше я не дуже любила сольові скраби віддавала перевагу кавовим або цукровим, але коли спробувала цей, він мені дійсно сподобався. Це вже мій 4 сольовий скраб з Тайланду від Yoko, до нього у мене були Yoko Spa Milk Salt Plus Aha, Yoko Mixed Berry Spa Salt, Yoko Papaya Spa Salt

Особливості Gluta Beauty Spa Salt від бренду Yoko:

- м'яко відлущує ороговілі клітини шкірного покриву;

- екстракт глутатіону оживляє тьмяну шкіру;

- видаляє токсини та забруднення;

- підтягує епідерміс;

- покращує тон та мікрорельєф шкірного покриву;

- покращує кровообіг;

- зменшує запалення та почервоніння;

- бореться з пігментними плямами та вугровим висипом;

- злегка відбілює шкірний покрив;

- сприяє розщепленню жирів;

- підходить для профілактики целюліту;

- робить шкірний покрив пружним та еластичним.

Засіб дозволить вам повернути свіжу, гладку та пружну шкіру, а екстракт перлів подарує їй світлий, фарфоровий та здоровий тон. Ці скраби спрямовані на відбілювання шкіри

Скраб знаходиться в пластиковому пакеті, скажу відразу для мене це єдиний мінус цього скраба, тому що після відкриття нормально закрити пакет вже не можна, тому я відразу пересипаю скраб у зручну для себе баночку від іншого засобу.

Дрібнозерниста сіль рожевого кольору, у цієї солі насичений аромат, більше як мильно-квітковий, мені він подобається трохи менше за інших. Скраб по консистенції як дрібний мокрий пісок🏖️, відмінно полірує шкіру не дряпаючи, розганяє кров і шкіра червоніє🔥, у складі є олії🧴, але після змивання засобу на шкірі не залишається жирної плівки, як від деяких інших скрабів з оліями, після яких особисто мені хочеться знову помитися і змити цей жир зі шкіри. Так як скраб сольовий якщо на тілі є якісь пошкодження, буде щипати. Тому перебуваючи в душі не варто підбривати волоски, а потім наносити скраб, буде дуже неприємно м'якого кажучи 🤯

Шкіра в мене після нього не пересушена, гладка і пружна, якщо є якісь прищики на тілі вони затягуються швидше. Так само застосовую це скраб як перший етап догляду перед якимись анітцелюлітними засобами.

У мене витрачається скраб економно, наношу на вологу шкіру, розподіляється він добре і майже не обсипається, має вес 350г. На makeup чомусь мало відгуків на ці скраби, але для мене вони дуже гідні, купуватиму і далі. Є ще інши види ціх скрабов Yoko Vit-C Brighten Booster Spa Salt, ці трошки більше по 350г Yoko Gold Salt Body Scrub Watermelon + Milk, Yoko Gold Salt Body Scrub Ultra HYA8, Yoko Gold Salt Body Scrub Gluta Tomato White+

Ізраїльськи гелі для душу зі смачними ароматами 🧁https://club.makeup.com.ua/post/33753/

Ізраїльскьки гелі для чоловіків 👨🏻‍🦱https://club.makeup.com.ua/post/33945/

Засоби для душу з насиченими фруктовими ароматами 🍑https://club.makeup.com.ua/post/34959/

Скраб-сіль для тіла з глутатіоном

Вони більш рідкої консистенції, об'єм трошки меньше 250г, хочу наступного разу спробувати такі

Yoko Lavender Spa Milk Salt Shower Bath, Yoko Green Apple Spa Salt Shower Bath, Yoko Papaya Spa Salt Shower Bath, Yoko Milk Salt, Yoko Green Tea Spa Salt Shower Bath, Yoko Goat Milk Spa Salt Shower Bath, Yoko TYogurt Spa Salt Shower Bath, Yoko Coffee Salt, Yoko Cucumber Spa Salt Shower Bath