Demchenko Alina

Мій перший твердий шампунь: Mr.Scrubber Solid Shampoo Bar Brazilian Tropic

Мій перший твердий шампунь: Mr.Scrubber Solid Shampoo Bar Brazilian Tropic
Мій перший твердий шампунь: Mr.Scrubber Solid Shampoo Bar Brazilian Tropic
Мій перший твердий шампунь: Mr.Scrubber Solid Shampoo Bar Brazilian Tropic
Мій перший твердий шампунь: Mr.Scrubber Solid Shampoo Bar Brazilian Tropic
Мій перший твердий шампунь: Mr.Scrubber Solid Shampoo Bar Brazilian Tropic
Мій перший твердий шампунь: Mr.Scrubber Solid Shampoo Bar Brazilian Tropic

Вперше про твердий шампунь я задумалась ще доволі давно, коли переливала свій улюблений продукт в маленьку пластикову пляшечку. Другий раз був тоді, коли шампунь пролився на одяг у сумці. Третій раз - коли я читала дописи дівчат і розуміла, що настане час і він в мене з'явиться. І ось : він у мене.

Моїм першим твердим шампунем, став продукт від Українського бренду Mr.Scrubber. Так, як я приділяю ароматам велике значення, для себе я обрала - Brazilian Tropic. Як тільки я відкрила баночку, яскравий, схожий на коктейль аромат просто зачарував мене. Він містить в собі цитрусові яскраві ноти, які гарно поєднуються з чимось що схоже на ананас. Пакування у шампуня пластикове і повірте - це дуже круто бо в такій баночці дуже зручного його зберігати І ПЕРЕВОЗИТИ. А перевозити в моєму випадку дуже важливо)

По факту, цей шампунь, схожий зовнішньо на звичайне парфумове мило. Запашний аромат, форма, все як ми звикли. Але при детальному огляді, можна замітити багато відмінностей ( в мене доречі так було з милом для вмивання, який "новим" виглядав як звичайне мило, але після першого використання, я побачила його справжню текстуру). По-перше, мені здається що щільність у продукта нижча, а ніж у звичайного мила. Він чимось нагадує меня якесь суфле, чи масло. При натиску, це відчувається особливо. По-друге, текстура продукту не гладка, знову ж таки - нагадує якийсь батер. Взагалі, через аромат, мені хочеться лизнути його, але спойлер - він не солодкий ( піна при змиванні потрапила до рота).

Так як я тестую твердий шампунь, я зіштовхнулась з деякими проблемами. ЯК ЙОГО НАНОСИТИ? Терти об голову ? Милити руки? Це здавалось так складно. При першому митті, мені здавалось що це неможливо, але при другому - з'явилась ніжна піна, яка огортала волосся і шкіру. В процессі миття, я не помітила ні стягнутості шкіри як від звичайного мила, ні заплутаності волосся. Та й процес змиття - не виявився чимось складним, все як зі звичайним продуктом.

Я спеціально не наносила після миття жодного засобу, що б оцінити як справився шампунь і як вплинув на волосся.

Шкіру він очистив дуже гарно. Після сушки, відчуття стягнутості не з'явилось і проблем в процесі розчісування - теж не було. Є об'єм, що для мене дуже важливо, волосся слухняне, не пересушене і виглядає гарно, а це ще я не фарбувалась хто зна скільки. Авжеж, на кінчиках - розчіска застряє і дійсно, кондиціонер чи якийсь спрейчик - не завадив би. Але подібні засоби потрібні і зі звичайними шампунями.

Після використання, я залишила шампунь в баночці, і десь через 20 хвилин він повністю висох. Продукт зберіг свою щільність, текстуру і зовнішній вигляд.

Доречі перші двадцять хвилин, продукт відчувається чи то в повітрі, чи то на волоссі - але це приємний бонус.

Свербіжу, алергічної реакції - продукт не викликав. А з тим, як моє волосся зреагувало на лінійку від керастаз, побачити відсутність лупи - стало чимось казковим.

Що ж, тепер мені легше буде кудись їхати і не тягти з собою великий об'єм шампуню ЯКИЙ ПІДХОДИТЬ САМЕ МЕНІ.

Мій перший твердий шампунь: Mr.Scrubber Solid Shampoo Bar Brazilian Tropic
Мій перший твердий шампунь: Mr.Scrubber Solid Shampoo Bar Brazilian Tropic
Мій перший твердий шампунь: Mr.Scrubber Solid Shampoo Bar Brazilian Tropic