Спрей від комарів чи для комарів? Чи вартує він своїх коштів?

Спрей від комарів чи для комарів? Чи вартує він своїх коштів?

В цьому році сезон комарів почався дуже швидко, тому обрати засіб для боротьби з ними потрібно зробити заздалегідь.

"Герой" сьогоднішнього мого допису спрей від комарів " Molfar" від української компанії "Джерелія", який я встигла випробувати ще восени.

Чесно кажучи мені повезло, я його не купувала, а дістала в якості подарунка за1 грн, по акції.

На сьогоднішній день компанія пропонує його по ціні 189 грн за 150 мл.

Чи коштує він своїх грошей? На мою думку НІ!

Виробник обіцяє нам надійний захист до 5 годин від комарів, кліщів, ґедзів, чорних мух, мошок та москітів.

Дозволяється використовувати навіть для дітей від 5 років, адже засіб складається з ефірних олій.

У складі олії цитронелли, гвоздики, лаванди, базиліка, герані, м'яти та касторова.
Досить цікавий, натуральний склад.

Для першого випробування засобу я обрала поїздку до лісу по гриби, ми з чоловіком вирішили провести експеримент він взяв свій репелент, а я свій.

Одразу по приїзду мене очікував неприємний сюрприз, виявилось що засіб протік через поганий дозатор, на фото видно на що одразу перетворилась етикетка( можливо в новій партії і замінять його, як знати 🤷), при використанні теж виявляється половина рідини розпилюється, а половина просто витікає 😔

З горем пополам, мені все-таки вдалось з ним справитись і спокійно відправитись в хащі на тихе полювання.

А дарма! Тому що ні комарі, ні мошки не злякалися розпіареного "Мольфара", мені навіть здалося, що він їм сподобався і вони активувалися😂

Як ви розумієте, випробування лісом засіб не пройшов 👎
Наступний раз вирішила спробувати у дома, сидячи вечером у дворі, результат був трохи кращим. Десь укусів 10-15 на протязі часу.

Особисто моїх очікувань засіб не виправдав, це ще добре що я його не купувала!☺️

Бо з таким успіхом краще розвести ванілін з водою і результат буде таким самим, або навіть кращим!








Спрей від комарів чи для комарів? Чи вартує він своїх коштів?
Спрей від комарів чи для комарів? Чи вартує він своїх коштів?