Христина 🌺

Відома олійка для кутикули Heart…

Відома олійка для кутикули Heart…

В мене було дуже багато олійок для кутикули, тож порівняти є з чим.

Останнім часом надаваоа перевагу натуральним. Але не завжди ефект був таким, якого б хотілося.

Перед цим мала олійка Mayur- мені вона була занадто жирна. Як звичайна соняшникова олія, потім цей жир ще довго залишався на руках. Тому вирішила пошукати щось інше.

Відома олійка для кутикули Heart…
Відома олійка для кутикули Heart…

Про цю олійка чула дуже давно, навіть хотіла купити. Але на початку 2022 року іі вщагалі не було в наявності, тож я за неї забула.

Зналала недавно, коли шукала щось дієве для нігтів.

Як тільки відкрила посилку, зразу відчула цей запах 😅. Він тут яскравий і сильно виражений. По опису ніби ваніль, але мені дуже нагадує такі ароматизовані ялинки, які колись давно вішали в машину для запаху. Одним словом, через декілька разів звикла і тепер запах мене майже не бентежить.

Склад повністю натуральний і корисний. В середині баночки засушені квіти. Це дійсно надає ексклюзивності і особливого дизайну.

Олійка дуже класно зволожує кутикулу, вона не жирна. Ще я помітила, що від неї стають дуже гладенькі нігті, ніби покриті лаком.

Тож свої функції вона виконує чудово. За таку ціну, ще й враховуючи обʼєм- для мене це ідеальний продукт😘