Mariya Trofimova

Трутень мого догляду — Q+A Amino Acid Oil Free Moistuiriser

Трутень мого догляду — Q+A Amino Acid Oil Free Moistuiriser

Я люблю починати з хорошого.

Що в складі?

Нам поклали й сік алое вера для зволоження, ніацинамід для боротьби з недосконалостями шкіри, аргінін для вироблення колагену, воду з листя камелії для заспокоєння шкіри, екстракти жимолості для загоєння.

Ну перфекто, правда?

Крем без віддушки, має щільну консистенцію, як у вазеліну. Легко розподіляється по шкірі, швидко поглинається і матує шкіру (але якою ціною).

Менше ніж за хвилину починається найцікавіше, з'являться відчуття, наче хтось натягнув всю шкіру і зав'язав вузликом на потилиці.

Зволоження просто нуль.

Я вирішила дати йому трохи більше часу, але далі ставало тільки гірше. Він не викликав запалень, але він абсолютно не зволожував мою шкіру, через що з'явилося лущення.

Якщо нанести більше вже відчувається маскою.

Єдиний для мене спосіб використання, носити під крем зволожуючий тонер або сироватку, або під макіяж.

Але тут і напрошується резонне запитання.

А навіщо тоді цей крем потрібен, якщо з нього працюють інші засоби?

Звісно, десь за пів години моя шкіра попрацює та нагонить себуму, зникне відчуття стягнутості, але ця "інтенсивна праця" шкіри до хорошого не призведе.

Трутень мого догляду — Q+A Amino Acid Oil Free Moistuiriser
Трутень мого догляду — Q+A Amino Acid Oil Free Moistuiriser

Подібну ситуацію описувала ksnklb у дописі про Q+A Zinc PCA Daily Moisturiser https://club.makeup.com.ua/post/27068/

Такого "щастя" у мене ще не було...В цей період не користувалась кривавим пілінгом, але 2 рази на тиждень використовувала ензимну пудру, як бачите, вона не впоралась.

Вистачило мене на 1,5 місяця, відклала цей крем якнайдалі, другий шанс давати йому не буду.