Vikulyk

Ензимна пудра, для ідеального очищення шкіри

Ензимна пудра, для ідеального очищення шкіри
Ензимна пудра, для ідеального очищення шкіри

Ензимна пудра стала ідеальний засобом для швидкої очистки пор і шкіра візуально, тай не тільки стає більш доглянутою. В мене комбінований тип шкіри і пори забиваються доволі швидко, тож у ванній на поличці-це обов'язкова пляшечка.

За три використання я помітила такий ефект:

  • пори більш стягнуті
  • шкіра свіжа і чистенька, наче відполірована
  • ензимка забрала верхній ороговілий шар у чорних цяток,а деякі з них, які більш поверхневі-зникли, а деякі глибші підвитягнулись.

Ензимна пудра, для ідеального очищення шкіри

Пляшечка зручна у використанні, кришка відкривається без зусиль і продукт дозується в міру.

Текстура тут дрібнодеспенсерна, пудру потрібно трішки намочити водою, розчиняється вона добре, без грудочок. Ця пудра практично не піниться, все ж я би хотіла більшого піноутворення.

Нанести на обличчя на 3-4 хвилини і змити водою, потім нанести поверх якийсь хороший крем, так він зможе краще віддати свої корисні якості шкірі, адже проникає глибше.

Тут фото за одне використання, шкіра вже виглядає більш чистою і запокоєною.

Склад доволі безпечний:

Рисовий крохмаль-гарно матує, забирає надлишки шкірного сала.

Кокоїл ізетіонат натрію-шкірі відчуття зволоження, м'якості і шовковистості.

АЛЬГІНАТИ-використовується в косметиці та засобах особистої гігієни завдяки своїм зволожуючим і заспокійливим властивостям.

Папаїн-Використовується у складі скрабів, відлущувальних засобів, засобів для глибокого очищення шкіри.

Карагенан-Він зволожує шкіру завдяки своїй здатності зв’язувати воду, зберігаючи вологу там, де їй належить – у вашій шкірі.

ЛИМОННА КИСЛОТА-Має на шкіру в'яжучу, очищувальну та відбілюючу дію.

Ензимний пілінг мені сподобався, адже м'яко, проте ефективно очищує шкіру. Я розумію, що боротьба з порами в мене вічна, такий вже організм, але шкірі треба допомагати❤️