Дарина🦉

Зефір від Mermade

Зефір від Mermade
Зефір від Mermade

Слаймовий гель для душу від Mermade, на мою думку, його повинна спробувати кожна дівчина, яка любить: солодке🍭, особливо зефірки (багато зефірок), естетичний вигляд💓, рожевий та фіолетовий колір💜, та едінорожків🦄. Головне його не зїсти, а використати за призначенням!😂

Це мій перший гель для душа в такому форматі. Тож ділюсь своїми враженнями:

🍭Пакуваня:

Слова зайві, ну це дуже гарно. Естетична (щільна) пластикова баночка, не звичної форми. Рожева крищечка, міцно закривається (гвинт), в середені картонна мембрана, + ще захист від фольги, яка міцно запаковує гель. Не витече він ніяк.

На звороті є вся необхідна інформація для споживача. Вага 200 г.

🍭Аромат та текстура:

Аромат - цукерок, а саме переважно рожевого зефіру, солодкий (не хімозний) аромат. Аромат провокує наїстися солодкого (що я і зробила).

Текстура - дуже цікава, слайм. Тягучий гель, яким хочеться гратися,доречі дуже класно заспокоює нервову систему. І дітям буде цікаве таке купання (виробник вказує, що гель підходить для дітей віком від 6 років). Гель дуже приємний до шкіри. Гарне піноутворення, піни прям дуже багато. Легко розподіляється та змивається. Здивувало, що він економічний в використанні, чомусь я думала, що економічність це не про цю текстуру!

Гель - прозоро-фіолетового кольору, дуже радує око ( один з моїх улюблених кольорів).

🍭Дія:

  • Добре очіщує шкіру
  • Не стягує, після нього не має бажання нанести поживний крем, бо він добре зволожує
  • Заспокоює шкіру, відчуття, що на все тіло зробили маску з гелю алоє
  • Дарує неймовірний аромат, якій не довго, але залишається шкірі (тепер треба такий лосьон або спрей для тіла)
  • Гарний настрій гарантований
  • Він прям дуже економічний, це мене здивувало
  • І виробник забув мабудь вказати, що це не тільки гель для душа, а ще і пишна піна для ванни.

Це той випадок, коли шкода ним користуватися, хочеться щоб він завжди був повним☺️!

Класна новинка, додати мені нічого! Mermade💖

Дякую 🦉

Зефір від Mermade
Зефір від Mermade
Зефір від Mermade
Зефір від Mermade
Зефір від Mermade