Олена В

Вітамінізована сироватка для обличчя Mermade Vitamin Complex А, Е, С, В5

Вітамінізована сироватка для обличчя Mermade Vitamin Complex А, Е, С, В5
Вітамінізована сироватка для обличчя Mermade Vitamin Complex А, Е, С, В5

Хочу розказати про гарну сироватку від українського бренду Mermade.

Чим вона мені сподобалась?

1. Вона має дуже легку консистенцію емульсії. А також колір лимонно- жовтий, що дуже підбадьорює і додає настрою.

2. Флакончик теж дуже веселий та життєрадісний. Зроблений із добротного скла. Приємно брати в руки і він зручний в користуванні. Піпетка гарно набирає.

3. Немає відчуття липкості на шкірі після нанесення. Сироватка дуже швидко поглинається шкірою. Це вагомий плюс.

4. Запах-майже відсутній,що теж величезний плюс. Адже далеко не всі люблять косметику з яскраво вираженими віддушками і не всі віддушкии однаково приємні в користуванні.

5. Склад. Він реально радує. Тут є:

-вітамінний комплекс А, Е, С, В5 — це ключ в боротьбі з пігментацією ,мілкими зморшками, а також незамінний коктейль для втомленої після зими шкіри.

-екстракти обліпихи, шипшини, конюшини, зеленого чаю, центелли — антиоксидантний комплекс рослинних екстрактів, теж збагачений вітаміном С.

-жирна олія шипшини -захищає шкіру від вільних радикалів та відновлює ліпідний баланс.

І головне-немає:

-мінеральної олії

-синтетичних барвників

Вітамінізована сироватка для обличчя Mermade Vitamin Complex А, Е, С, В5
Вітамінізована сироватка для обличчя Mermade Vitamin Complex А, Е, С, В5
Вітамінізована сироватка для обличчя Mermade Vitamin Complex А, Е, С, В5

У мене шкіра нормального типу, без пігментації, висипів і слідів пост акне. Але шкіра зріла, є мімічні зморшки. І я сама по собі бліденька цілий рік.

Користуюсь вже деякий час. 2 рази на день.

Що я помітила після користування сироваткою:

-вона не викликала висипів чи алергії.

-шкіра стала трохи пружніша. Але мілкі зморшки і нині там (але ніхто і не розраховував,що вони пропадуть від цієї сироватки).

- шкіра стала більш сяючою, колір став свіжішим. Пройшла тьмяність. Можливо співпало з тим, що я вже більше місяця лягаю рано спати і висипаюсь)). Але можливо і заслуга невелика в цьому і сироватки.

-зранку я наношу її після масажу обличчя. Так ось: вона швидко знімає післямасажне почервоніння і роздратування шкіри (після гольчастого масажу).

-дуже добре зволожує шкіру. Навіть не хочеться і крем наносити після ( шкіра добре зволожена і напитана).

- мені здається, що розхід буде не дуже великим, бо вона рідкувата. Але побачимо..

-не конфліктує ні з денним кремом, ні з вечірнім.

-досить бюджетна як для такого складу.

-на неї ультра гарно лягає вв та сс крем.

Ставлю оцінку: 5 із 5.

Дівчата: по комплексу показників спокійно рекомендую цю сироватку! Не знаю чи вона бореться з пігментацією (як обіцяє виробник), але вона дійсно добре освіжає шкіру, вирівнює взагальному тон і дуже гарно зволожує.

Дякую за увагу!