Demchenko Alina

Час розслабитись на 15 хвилин : Tsukerka Face Mask "ДЕТОКС"

Час розслабитись на 15 хвилин : Tsukerka Face Mask "ДЕТОКС"
Час розслабитись на 15 хвилин : Tsukerka Face Mask "ДЕТОКС"
Час розслабитись на 15 хвилин : Tsukerka Face Mask "ДЕТОКС"
Час розслабитись на 15 хвилин : Tsukerka Face Mask "ДЕТОКС"
Час розслабитись на 15 хвилин : Tsukerka Face Mask "ДЕТОКС"

"Шукала Мідь, а знайшла Золото" - коротко про те, як я для себе відкрила маску "Детокс" від бренду Tsukerka. Ні для кого не секрет, що Tsukerka та Sane - "родичі". Саме через це, в мене не було страху використовувати їх доглядову косметику, так як їх "старша сестра" залишила після себе гарні враження.

Останнім часом, я помітила що кремоподібні маски, стали для мене частиною звичайної рутини. По перше це виявилось дуже зручним рішенням при локальних проблемах ( наприклад обсипало щоку - нанесла туди маску одну, почав пересихати лоб - нанесла зволожуючу ), а також завдяки регулярному використанні - нарешті почала бачити результат .

Детокс маска обіцяє нам антибактеріальну дію, відновлення, боротьбу з запаленнями і по назві - очищення. Впринципі все що вона обіцяє , мені потрібно. А тепер я хочу розповісти про свій досвід використання. На данний момент, я її використовувала разів 5.

Маска має доволі щільну, трошки маслянисту текстуру молочного кольору. В ній нема а ні грудочок, а ні натяку на розшарування продукту. Однорідна, приємна на дотик маса, дуже легко розподіляється по шкірі, але одразу скажу - РАДЖУ РОБИТИ ЦЕ ПЕНЗЛЕМ ДЛЯ МАСОК. Для фото я робила це руками і як видно, нанесення вийшло не дуже однорідним, а ось пензлем - все буде добре )

Аромат у маски без косметичної віддушки, трошки нагадує крейду. Точно такий аромат має маска Sane Cleansing And Whitening Mask ( про яку я забуваю зробити відгук, хоча засобу вже на дні). Подібний аромат не дратує і його взагалі не помітно під час процедури.

Наносити треба тонким шаром на 10-15 хвилин. Виробник попередив, що може пощіпувати перші пару хвилин, що доречі не завжди буває ( от коли були прищіки - я відчула і це взагалі ні про що, ледь ледь). Після цього треба змити водою і перейти до звичайної бьюті рутини.

Маска змивається досить легко, єдине що біля носа складно вимивати. Після використання не відчувається стягнутість, хоча від детокс масок зазвичай відчувається те саме "супер очищення" після якого шкіра потребує особливого зволоження. Тут такого нема.

Я помітила, що після маски, запалення стають менш червоними, менш болючими і легше пропадають з лиця. Маска також гарно допомагає прибрати сліди від подібних неприємностей на обличчі. І коли я побачила цей ефект, я зрозуміла ось що : ВОНА ДУЖЕ СХОЖА НА Sane Cleansing And Whitening Mask , АЛЕ КРАЩА. Чому? Ну по перше це думка лише моя і я її роблю на своєму досвіді. Маска від Sane більш рідка і наносити її через це складніше, текстура схожа трошки на емульсію і через це - вимивами приходиться більш ретеніше . У Tsukerka ж , через більш щільну текстуру, через що легше наносити і вона менш швидко висихає, що сприяє відсутності стянутості після процедури.

Я не дуже розуміюсь на складі, але наявність багатьох схожих компонентів і схожий вплив на мою шкіру - робить їх для мене майже однаковими. Але маска від Tsukerka мені сподобалась більше.

Не дивлячись на кокосову олію в складі, в мене нема нових запалень, закритих камедонів чи чогось такого неприємного. Але дівчат з більш чутливою шкірою, вирішила попердити одразу про її наявність.

Як на мене, засіб підійде і для сухої шкіри ( моїй мамі сподобалось, а в неї як раз суха шкіра).

Час розслабитись на 15 хвилин : Tsukerka Face Mask "ДЕТОКС"
Час розслабитись на 15 хвилин : Tsukerka Face Mask "ДЕТОКС"
Час розслабитись на 15 хвилин : Tsukerka Face Mask "ДЕТОКС"