Вікторія М🌹

Що тут казати, краще дивитися

Неодноразово згадувала, як обожнюю всім серцем пінні скраби

А з скрабом Мау bodу така історія, що ніде на ньому не вказано, що він піниться!

В мене не було від нього жодних очікувань, адже дістався мені в подарунок від магазину, але ж виявилось що це офігенна штука!

Що тут казати, краще дивитися
Що тут казати, краще дивитися

Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Coco-Glucoside, Polysorbate 20, Kaolin, Xanthan Gum, Parfum, Rubus Idaeus Extract, Vaccinium Myrtillus Extract, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone,

Methylisothiazolinone, Colouring agent: Cl14720.

Завдяки натуральним оліям в складі скраб зволожує та помʼякшує шкіру, робить її гладенькою і чудово відлущує зроговілий шар

Після нього шкіра не жирна, мʼяка на дотик і не потребує додаткового очищення гелем для душу

На відміну від скрабу Mareve, цей продукт абсолютно не жирнить шкіру, не розсипається і краще розподіляється по всьому тілу і ціна майже в 2 рази нижча

А на вигляд і колір вони мені здаються ідентичними

Повний відгук на скраб Mareve тут:

https://club.makeup.com.ua/post/27003/

Аромат засобу мене зачарував і вразив так само, як і консистенція, так як містить екстракти малини та чорниці

Я відчуваю запах ягідного освіжаючого коктейлю, яки потім ще деякий час тримається на шкірі

Обʼєм 250 мл.

Ще один фаворит в копілочку