Mila Masiukova

Купую вдруге, натуральний, недорогий шампунь та чим він мене підкорив

Купую вдруге, натуральний, недорогий шампунь та чим він мене підкорив

Судячи з кількості відгуків, не я одна зацінила цей шампунь. Він чудово підійшов для моєї чутливої шкіри голови, не викликав подразнення та лупи. Мало який шампунь мені підходить, тож я була дуже здивована, коли недорогий натуральний шампунь українського виробництва.

Тому купила його вдруге, у великому форматі.

Давайте розберемо детальніше що цей шампунь робить та не робить..

Купую вдруге, натуральний, недорогий шампунь та чим він мене підкорив
Купую вдруге, натуральний, недорогий шампунь та чим він мене підкорив

Характеристики:

Шампунь має досить дивний аромат. Не можу назвати його неприємним, але він відверто на любителя. Якщо говорити про мої суб'єктивні відчуття - мені він пахне як господарське мило + кола. Загалом я дуже чутлива до запахів, але цим шампунем користуватись можу. На волоссі аромат не залишається, бальзам я обираю іншого виробника. Бальзам, та інші продукти, які використовую для волосся додам нижче.

Піниться, як для натурального шампуню, досить добре. Трохи гірше ніж сульфатні, але загалом на моє волосся мені вистачає 2-3 дози.

Переваги та недоліки:

+ гарний склад;

+ підходить для моєї чутливої шкіри голови, не викликає лупу, сухість чи подразнення;

+ волосся та шкіра голови не жирниться від нього швидше;

+ гарна ціна;

+ економічний розхід;

- трішки плутає та сушить волосся, тому бальзам та інший догляд є обов'язковим;

- аромат на любителя, але на волоссі не залишається)

Я точно купуватиму його ще, бо в нього дуже класна ціна, та і загалом існує небагато шампунів, які мені підходять, зокрема це: