Iryna Koval

Крем-скраб для рук та ніг з сечовиною, екстрактом водоростей та олією аргани від Shelly

Крем-скраб для рук та ніг з сечовиною, екстрактом водоростей та олією аргани від Shelly
Крем-скраб для рук та ніг з сечовиною, екстрактом водоростей та олією аргани від Shelly

Завжди приємно відкривати нові засоби для догляду за шкірою, особливо коли вони вражають своєю ефективністю та приємністю в застосуванні. Саме таким продуктом для мене став цукровий скраб Shelly.

Скраб знаходиться у пластиковій прозорій баночці. Оформлення та дизайн мені дуже симпатизують. Під кришкою знаходиться ще додаткова пластинка мембрана для запобігання потрапляння повітря.

Що одразу привернуло увагу - це неймовірно приємний квітковий аромат з нотами троянди та фіалки ну і звісно яскравий рожевий колір засобу.

Крем-скраб для рук та ніг з сечовиною, екстрактом водоростей та олією аргани від Shelly

Текстура скрабу доволі густа, але дуже приємна, саме така, коли після нанесення скраб не осипається, а залишається на шкірі. При контакті з водою скраб перетворюється в ніжну кремову емульсію, яка делікатно очищує шкіру.

Склад скрабу Shelly вражає своєю природністю та ефективністю. Основою цього продукту є кристалічний білий цукор, який виступає як натуральний ексфоліант, м’яко відлущуючи ороговілі клітини епідермісу.

Додатковою складовою є екстракт водоростей, який сприяє загоєнню мікротріщин, підвищує тонус епідермісу та покращує регенерацію шкіри.

Олія аргани має відновлювальні властивості та допомагає знімати запалення, забезпечуючи шкірі необхідну зволоженість та живлення.

Окрім цього, склад скрабу містить сечовину, яка інтенсивно зволожує шкіру та покращує кровообіг, сприяючи розм’якшенню загрубілих ділянок.

Засіб насичений корисними та натуральними компонентами, які сприяють ефективному догляду за шкірою рук та ніг, забезпечуючи їй необхідний комплексний догляд та живлення.

Після використання скрабу є відчуття чистоти та легкості. Шкіра стає ніжною та оксамитовою. Мені сподобалося, що скраб не дуже маслянистий, але при цьому він добре доглядає шкіру і не залишає жирної плівки.

Крем-скраб для рук та ніг з сечовиною, екстрактом водоростей та олією аргани від Shelly – ідеальний спосіб підготувати шкіру до манікюру та педикюру або просто насолодитися якісним доглядом вдома.