diallaia

SKIN1004 Madagascar Centella Light Cleansing Oil

SKIN1004 Madagascar Centella Light Cleansing Oil

Привіт, пахучі весняні квіточки!

Щось я прямо стрибнула на хвилю натхнення для відгуків, але то не надовго, бо в мене сесія на носі))

До речі про ніс! Останнім часом помічаю "чорні цятки" ака сальні нитки. Почитала, подивилась, кажуть вивести неможливо. Але можливо очищувати шкіру так, щоб їх було не сильно видно. Деякі дівчата для цього радять користуватись гідрофільною олією кожного разу перед вмиванням, масажувати обличчя і потім дуже ретельно все змивати з пінкою.

Я вирішила спробувати, довго підбирала собі олію, бо боялась щоб вона не спровокувала ще більше висипань. Не хотіла брати одразу великий формат, щоб якщо що, не так шкода було викидувати. Спойлер: викидувати не збираюсь :)))

Головна мета - це трохи очистити чорні цятки. Макіяж з очей я пробувала знімати, відчуття олії на очах мені не подобається, тому вирішила що тут для мене краще міцелярна вода.

Приємним моментом є те, що нарешті я можу довгенько помасажувати обличчя коли вмиваюсь.

Внизу прикріплю фото пакування та складу, який, на мою думку, є хорошим.

Емульгується олійка в водянисту легку пінку, яка гарно змивається і не залишає на обличчі маслянистості.

SKIN1004 Madagascar Centella Light Cleansing Oil
SKIN1004 Madagascar Centella Light Cleansing Oil

Отже, корситуюсь цією гідрофільною олією вже два тижні і бачу деякі результати,якими можу з вами поділитись! Гортайте фото))

1 - до

2 - після

Результат я бачу. Він поки що не такий помітний на фото, як в реальному житті, але це лише 2 тижні! Думаю що далі буде ще краще.

Як вам такий результат? Чи користуєтесь гідрофільною олією? Розкажіть ваші історії чи лайфхаки використання🫶🏻