Дарина🦉

Фарба для волосся

Фарба для волосся

Привіт, сьогодні хочу доповнити свій допис https://club.makeup.com.ua/post/26212/ , бо трохи змінилися враження!

Вирішила сьогодні пофарбуватися, тому що, просто є друга упаковка фарби, яку я отримала на тестування в чарівному боксі, ще раз, за це дякую клубу та бренду! (щітка для волосся то підпал!).

Тут не буду згадувати про процес, текстуру, та пакування - все це є в іншому дописі.

Згадаю позитивні враження:

  1. Дуже легко користуватися фарбою самій вдома, крута текстура та гарно продумане пакування!
  2. Фарба не має хімічного аромату.
  3. Економічна в використанні (1 пачки з головою, на мою довжину)
  4. В комплекті шампунь та бальзам (які я давно використала), вони не в пробниках, а в мініатюрах ( на 2-3 користування, ще вистачить), і дуже дієві, я би залюбки придбала собі ці засоби окремо!
  5. Фабра не фарбує шкіру, алергічних реакцій ніяких в мене не було!
  6. Якість волосся ніяк не постраждала, воно м'яке та гладеньке, і гарно сяє, дуже дбайливе фарбування!

Мінус, і він один:

Вона не стійка, саме для мене! Через 3 тижні, не було і натяку на фарбування. Хоча я ще використовувала спеціальні засоби від жовтизни та для підтримки.

Для мене вона виявилася тонувальною фарбою. Шкода, що так, бо мені дуже подобається цей відтінок, це мій рідний майже колір.

З приводу сивого волосся, не можу нічого сказати, бо на щастя його не маю!

На фото:

1 - це до фарбування

2 - після

Мені дуже подобається ефект, але хотілось би стійкості, бо відтінок супер! Дівчата як у вас надалі склалися відносини з цією фарбою?!

🦉

Фарба для волосся
Фарба для волосся