Чистикова Дарья

Крем під очі Niacinamide + Caffeine 1.5% від Sane

Крем під очі Niacinamide + Caffeine 1.5% від Sane

Трохи "підсіла" на догляд Sane, вже закінчую і другі-треті баночки по деяким засобами. Прийшов час ділитися остаточними враженнями. Сьогодні хочу розповісти про крем під очі від темних кіл і набряків з кофеїном ⬇️

Дизайн всіх засобів виробника у стриманому, біло-чорному дизайні. Особисто мені нагадує аптечні засоби, але частково так воно і є. Сам крем додатково запакован у коробочку, якої у мене вже немає, але всі надписи там були присутні. Також вони присутні і на тубі з засобом.

Кришка туби відкучувальна та має зручний носик, щоб дозувати продукт. Засіб впевненою стоїть у вертикальному положенні, не займаючи багато місця.

Важливий момент, термін використання по відкриттю становить всього 3 місяці, тому зволікати чи економити засіб не варто 🧐

Текстура крему дуже приємна — легка, швидко вбирається і не залишає відчуття липкості або тяжкості на шкірі.

Очі не пече і взагалі жодних негативних відчуттів не викликає.

Має аромат пересмажених кавових зерен. Хоча я обожнюю каву, мелю/варю її щодня і готова на все ради цього блаженного аромату, але цей засіб має ну дуже спотворений її аромат, перший тиждень він мене відверто дратував. Побачивши результат я продовжила використання і з часом звиклась із запахом.

Перейдемо до складу, основні компоненти цього крему:

• Вода (Aqua): Основний розчинник, вологозберігаюча складова.

• Пропілгептил каприлат (Propylheptyl Caprylate): Емолієнт, який зволожує та забезпечує гладкість шкіри.

• Цетеариловий спирт (Cetearyl Alcohol): Емульгатор, який допомагає зв'язувати воду та олії разом, сприяючи утворенню стабільної емульсії.

• Масло ши (Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit): Зволожує та живить шкіру.

• Натрій олівої глутамат (Sodium Olivoyl Glutamate): Емульгатор, який допомагає зберігати стійку структуру емульсії.

• Олія авокадо (Persea Gratissima (Avocado) Oil): Багата жирними кислотами, які живлять та зволожують шкіру.

• Пентиленгліколь (Pentylene Glycol): Вологозберігаючий агент.

• Сквалан (Squalane (Olive)): Емолієнт, який забезпечує гладкість та м'якість шкіри.

• Гліцерилстеарат (Glyceryl Stearate): Емульгатор, що допомагає стабілізувати емульсію.

• Гліцерин (Glycerin): Вологозберігаючий агент, який притягає воду до шкіри.

• Етилгексилгліцерин (Ethylhexylglycerin): Консервант та емолієнт.

• Каприлгідроксамова кислота (Caprylhydroxamic Acid): Емолієнт та консервант.

• Екстракт кави (Coffea Arabica (Coffee) Seed Extract): Містить антиоксиданти, які можуть допомогти зменшити подразнення.

• Екстракт насіння Tephrosia Purpurea: Може мати протизапальні властивості.

• Екстракт плодів Morus Nigra: Може допомогти зменшити появу темних кіл під очима.

• Екстракт плодів Lycium Chinense: Може мати антиоксидантні властивості та зменшувати ознаки старіння.

• Екстракт полуниці (Fragaria Chiloensis (Strawberry) Fruit Extract): Містить вітаміни та антиоксиданти.

• Екстракт кореня Berberis Vulgaris: Може мати протизапальні властивості.

• Ніацинамід (Niacinamide): Вітамін В3, який може допомогти вирівняти тон шкіри та зменшити появу темних плям.

• Амоній аркриловий диметилтаврат/кополімер ВП (Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer): Забезпечує стабільність емульсії та текстурний зв'язок.

• Ксантанова кум (Xanthan Gum): Забезпечує текстурну стабільність.

• Парфум (Parfum): Ароматизатор.

РН крему: 6.9, що близько до нейтрального та прийнятного для шкіри значення.

Загалом, склад цього крему містить багато натуральних інгредієнтів, таких як масло ши, олія авокадо, та різні фруктові екстракти. Багато з цих інгредієнтів відомі своїми зволожуючими та живильними властивостями для шкіри. Однак, як завжди, все індивідуально. Якщо у вас чутлива шкіра або ви маєте схильність до алергій, я б не ризикувала i провела тест на невеликій ділянці шкіри перед загальним застосуванням. У цілому, крем має переважно безпечний склад.

Відразу після перших застосувань я відчула помітний та видимий ефект. Область навколо очей одразу стає більш зволоженою, набряк зменшується буквально на очах, темні круги стають менш помітними. Засіб виявився мега дієвим. Зберігаю крем, як і патчі, на дверцятах холодильника, для кращого ефекту.

Завдяки легкій текстурі та швидкому поглинанню я використовую його як зранку, коли обмаль часу на ритуали і мейк, так і у нічному догляді.

Додаю наглядний результат, тут все ясно без зайвих слiв⬇️

Загалом, я дуже задоволена результатом від застосування цього крему від Sane. Він дійсно допоміг мені зменшити набряки під очима, покращити стан шкіри і зробити погляд більш відпочившим та свіжим. Не дивлячись на претензії до запаху, я сміливо рекомендую його.

Дякую за увагу ❤️