Kristina S

Dott ♡ Грейпфрут у флаконі

Dott ♡ Грейпфрут у флаконі
Dott ♡ Грейпфрут у флаконі
Dott ♡ Грейпфрут у флаконі
Dott ♡ Грейпфрут у флаконі

Регулярний догляд за кутикулою надає доглянутості нашим ручкам. Також це додатковий ритуал турботи про себе 🤍
А якщо це робити гарними і ароматними засобами -точно не буде шансів пропустити догляд.

Для себе обрала олійку в мініатюрі 7,5 мл. Цього об'єму мені вистачить надовго.Повнорозмірний флакончик має 30 мл.

Склад збагачений мигдальною олією, ефірною олією грейпфруту та вітамінами А, Е. Після відкриття рекомендовано зберігати 6 місяців.

Аромат - розкривається гіркою,терпкою цедрою та соковитою м'якоттю грейпфруту. Майже одразу відчуваються солодкі ноти.
Після нанесення аромат тримається максимум 15 хвилин,поступово сходячи нанівець.

Упакування - скляний флакончик із синтетичним пензликом,як у лаків для нігтів. Для домашнього використання цілком зручний формат.

Дизайн - мінімалістичний. На скляній тубі вказано назву бренду. Вся інша необхідна інформація розміщена на милій картонній етикетці рожевого кольору,яку можна за потреби зняти.
Консистенція - рідка,рожевого кольору.
Є у двох варіантах - білому та рожевому.На властивості засобу колір не впливає.

Мене повністю задовольнив результат після використання. Кутикула набула доглянутого, зволоженого вигляду.

Хочу зазначити,що олія більше схожа на суху. Тобто одразу після нанесення і розтирання засобу майже не видно, немає надмірної маслянистості. Олійка достатньо швидко всотується.Це великий плюс,коли немає часу чекати,а хочеться аби ручки були в гарному стані.

Також мене влаштовує стійкість аромату. Зазвичай я використовую олійку ввечері,коли також наношу засоби для тіла,волосся та вони усі мають різні аромати і не хочеться,аби кожна частина тіла мала занадто яскравий аромат.


Через мінімалістичний і естетичний дизайн, олійка Dott може гарно доповнити доглядовий куточок на столику біля ліжка або ванній кімнаті. Міні - формат зручно взяти із собою,але треба бути обачним і добре закручувати флакон 🤍