Julianna Vini

Joko Blend Cosmetics

Joko Blend Cosmetics

Перше знайомство з виробником української професійної косметики Joko Blend почалося з набору для догляду за обличчям.

До набору входить :

Ензимна пудра;

Пілінг -скатка.

Починаю використовувати в два етапи.

Спочатку беру ензимну пудру. Перед тим як її нанести, треба потрусити флакон.

На чисте і трохи вологе обличчя наношу пудру. Її треба зовсім небагато. На вологому обличчі вона починає піниться, тоді я декілька хвилин наношу її масажними рухами. Потім змиваю теплою водою .

Приємний ненав'язливий запах, схоже на легкий квітковий аромат 🪻нагадує похід до косметолога)

Склад:

Oryza Sativa Starch, Maltodexstrin, Talc, Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Alginate, Papain, Bromelain, Carrageenan, Sodium Polyacrylate, Citric Acid, Parfum, Lauroyl Lysine, Ascorbyl Glucoside.

Папаїн у складі стимулює оновлення епідермісу та вирівнює тон шкіри

Другий етап - це пілінг скатка. На чисте сухе обличчя наношу пілінг, теж 2-3 хвилини роблю масажні рухи. Наноситься легко, дуже зручна помпа 🧴 і економічний расход. Вистачить натиснути один - максимум два рази.Потім він скатується такими маленьким комочками .

Делікатно відлущує ороговілі частинки шкіри. Діє м'яко та не пече. Добрий склад.

У складі присутні гліколева й молочна кислоти та вітамін С

Склад: Aqua, Cetrimonium Chloride, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Glycerin, Laminaria Digitata Extract, Ascorbic Acid, Lactic Acid, Glycolic Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Sodium Benzoate, CI 60730.

Рекомендація від виробника - використовувати 2-3 рази на тиждень.

Мої враження:

Маю приємні враження після використання, ефект є вже після першого разу. Я помітила, що позбулася шелущіння, обличчя стало гладеньким і приємним на дотик, наче нова шкіра, як у змії)

Моєю проблемною зоною був лоб, він був шершавий на дотик і в дрібних бугорках. На фото це іноді не помітно, але в житті, на сонці, при гарному світлі або просто на дотик дуже сильно. Приємно здивована, що він став ідеально гладеньким. Обидва засоби гарно впоруються зі своїми задачами.
Ще один плюс це те, що дані засоби м'яко очищують, тому обличчя не стягнуте, не пересушене.
Планую надалі користуватись набором 2-3 рази на тиждень, впевнена, що тоді результат буде ще кращий.

Взагалі дуже задоволена тим, що дізналась про Joko Blend через враження дівчат у спільноті. Це знахідка для моєї шкіри.

Дякую усім дівчатам, за те що ділитесь своїм досвідом 🤗