Lytvynenko

Наближаємо літо, як можемо

Наближаємо літо, як можемо

Новий для мене аромат бальзамчику для губ від MERMADE - What A Melon 🍉

Попередній - Bubble Gum приємно здивував, огляд на нього тут - https://club.makeup.com.ua/post/34627/

Отже, пробуємо далі)

Наближаємо літо, як можемо
Наближаємо літо, як можемо
Наближаємо літо, як можемо

Пакування: пластикова ємність із приємним дизайном, обʼємом 10г. Тюбик в коробочці, але купувала в офлайн магазині. Аромат Bubble Gum з Мейкапу приходив без коробки.

Аплікатор зручний, з такого ж пластику, що і сама туба.

Аромат та смак не приторний. Приємний кавунчик, що в міру солодкий і нагадує цукерочку з 🍉

Консистенція: досить густа. Я б сказала, помірно густа, аби не розтікатися та одночасно добре розподілятися.

Відчуття на губах: майже не відчувається, комфортний продукт, який не дає відчуття липкості та надмірної жирності.

Стійкість: відчуття зволоженості вистачає мені години на 3, далі поновлюю.

Включає ті ж компоненти, що і аромат Bubble Gum, та додатково ще ароматизатори Hexyl Cinnamal, Linatool.

  1. Caprylic/Capric Triglyceride: Забезпечує зволоження і м'якість для губ.
  2. Cera Alba (Бджолиний віск): Забезпечує захист і зволоження губ.
  3. Synthetic Beeswax: Синтетичний аналог бджолиного воску, також захищає і зволожує губи.
  4. Isopropyl Palmitate: Зволожує і м'яко очищує губи.
  5. Olea Europaea Fruit Oil (Оливкова олія): Надає зволоження та живлення губ.
  6. Prunus Armeniaca Kernel Oil (Масло кісточок абрикоси): Має зволожуючі властивості.
  7. PEG-40 Hydrogenated Castor Oil: Емульгатор, який допомагає забезпечити рівномірне розподілення інгредієнтів.
  8. Butyrospermum Parkii Butter (Масло ши): Зволожує та пом'якшує губи.
  9. Glyceryl Rosinate: Забезпечує консистенцію і текстуру продукту.
  10. Olea Europaea Oil Unsaponifiables: Допомагає відновити і захистити шкіру губ.
  11. Aqua: Вода, основний зволожуючий компонент.
  12. Aroma: Ароматизатор, який надає продукту приємний запах.
  13. Tocopheryl Acetate: Вітамін Е, що допомагає зберегти вологу і забезпечує антиоксидантний захист.
  14. Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin: Консерванти, які забезпечують тривалість зберігання продукту.
  15. Panthenol: Про-вітамін В5, який допомагає зволожувати і заспокоювати губи.
  16. Sodium Saccharin: Підсолоджувач, який може надати продукту солодку смакову нотку.
  17. Hexyl Cinnamal та Linatool: Хімічні сполуки, які використовуються як ароматичні компоненти.

Загалом, хороші складники для догляду за губами, особливо у спеку. На літо обовʼязкового треба мати, дівчата)

Другий вдалий бальзам, що я встигла потестити.

Mermade Bubble Gum в мене потік 🫠 бо залишила на підвіконні, не повторюйте моїх помилок, старайтеся зберігати в прохолодному місці.

Раджу спробувати Mermade 🍉 What A Melon, він ароматний та комфортний у використанні, зі своєю роботою справляється) як бонус, дає приємний блиск)