Anna_feerie

Боротьба за гладеньку шкіру або як Аня за свої гроші отримала купу проблем

Боротьба за гладеньку шкіру або як Аня за свої гроші отримала купу проблем

Жила я собі жила, позбавлялася небажаного волосся за допомогою старої доброї бритви, та й годі. Але ж ні, одного разу сестра мені каже: "Ти що, досі голиш ноги? 😆😆😆 Це ж кам'яний вік! Всі давно перейшли на шугаринг. Почни хоча б з епілятора, а потім запишись до майстра".

От іноді краще не слухати тих сестер, чесне слово🤪 Але ж їй все подобалося, робила ті процедури раз на чотири тижні і горя не знала. То ж я також вирішила спробувати))

Почалося все з епілятора Філіпс. Ну, що тут скажеш, мабуть, такі штуки створені для жінок-ельфійок, в яких зайвої рослинності немає. Від слову зовсім. Лише подеякі тоненькі волосиночки))). В мене ж було відчуття, ніби я стригла газон і газонокосилка засмоктала мені ногу🙈🙈🙈

Але я мужньо терпіла і повторювала екзекуцію раз на тиждень (хоча ефект був сумнівним). А потім я нарешті пішла на шугаринг... Одразу скажу, майстер, матеріали, технологія - все було якісне. В цій історії непідходящим був лише клієнт - тобто я)))

Кілька місяців я відвідувала ті солодкі процедури (раз на 4 тижні), проте результату так і не було: через днів п'ять волосся вже починало відростати, а голити не можна, тому ближче до літа я вирішила зав'язати з цим. І почала лікувати побічку - страшенне вростання волосся, запалення і жахливий вигляд шкіри загалом.

Насправді, я робила все, що казала майстер - зволожувала шкіру, робила скрабування, масажувала жорсткою щіткою, але все це не допомогло. Тому я знову повернулася до бритв та почала шукати засіб для боротьби зі врастанням. Тоже, переходо до моїх помічників:

Її мені подарувала сестра (так-так, та сама 😆). Дуже прикольна штука, я одразу навіть не зрозуміла, що то таке цікаве))). Класно, що вона компактна та має таку оригінальну коробочку, то ж, якщо взяти її в подорож, ніхто не здогадається, що саме ви везете. Щодо ефекту, то на постійній основі не найзручніша річ, адже вона доволі широка і не така маневрена, як хотілося б.

Цей девайс з чоловічої лінійки я купила, коли остаточно психанула з тими епіляціями та вирішила віднайти щось дуже куте серед бритв. І по відгуках обрала цей бренд. І саме чоловічий варіант, бо ж вони гостріші, чистіше роблять свою роботу, тож можна отримати бонусний день бритва-free)))

Там ще є місце для батарейки і спеціальна кнопочка, але щось мені боязно вмикати ту функцію, бо ж і так гарно працює😆 Лезо дуже довговічне, нічого з ним не робиться з часом, все таке ж гостреньке. Бритва хороша, саме такої, як в мене, не знайшла, але серія Гідро 5 на Мейкапчику є, тож можна вибрати.

Це найкраща серед одноразових бритв (по секрету скажу, що її вистачає значно довше, ніж на 1 раз). Мені особливо подобається стрічка з чим-то зволожуючим, що пом'якшує шкіру та робить процедуру комфортнішою. Цією штукенцією зручно робити депіляцію, до того ж вона не поранить. А найголовніше, цю серію можна купити майже всюди.

Мій не можу знайти, але є кілька варіантів від цього ж бренду. Основне, щоб було зазначено можливість використання для обличчя. Так-так, саме для боротьби з отим ефектом волохатого персика😁 Я нічого не маю проти того, адже це природньо і цілком нормально, але косметика може значно підкреслите той пух, то ж мені більш довподоби його прибрати.

В комплекті до крему йде спеціальна лопатка, якою треба наносити та прибирати засіб зі шкіри. ☑️Основне правило: обличчя повинно бути сухим! Бо інакше можна отримати опік і алергічну реакцію. Також обережно з манікюром - крем руйнує кератини, тож за 10 хвилин може зробити на нігті дирочку)

Процедура дуже проста: наносимо густеньким шаром, чекаємо від 5 до 10 хвилин і прибираємо все зайве шпателем. В комплекті до мого кремчику ще була якась зволожуюча мініатюра, та вона давно закінчилася, то ж я використовую свій поживний крем.

І, на останок, розповім про боротьбу зі врастанням волосся: я робила скрабування та використовувала засіб з кислотами Tanoya Folli-Doctor.

Додам, що боротьба з наслідками епіляції тривала багато місяців та коштувала мені чимало нервів та грошей. Тож тепер я з радістю буду й надалі користатись бритвами та перестану мріяти про процедуру раз на місяць)))