Оксана Князєва

Burberry Her Elixir de Parfum

Burberry Her Elixir de Parfum
Burberry Her Elixir de Parfum

Історія від ненависті до любові 😅

Стосунки з цим ароматом у мене почались в грудні ,коли мені прислали їх на подарунок.

Тоді ,аромат мені взагалі не сподобався,я відчувала тільки на старті солоденькі ягідні ноти ,а потім стирильні бинти і йод. Для мене такий аромат був дуже важким,одразу хотілось його змити з себе.

Подруга порадила йому дати постояти ,і доречі зараз перечитуючи відгуки на цей аромат ,багато хто пише про це,що треба просто дати йому «відпочити».

Потім були ще спроби ,але нічого не змінювалось.

І ось,через 5місяців я дочекалась 🤣або в мене гормональні зміни або запах дійсно змінився😃

Burberry Her Elixir de Parfum

Тип аромату: гурманські, фруктові
Початкова нота: Ожина, Полуниця
Нота серця: Жасмин
Кінцева нота: Амбра, Ваніль, Сандал

При першому розпиленні відчуваються солодкі ,вершкові ноти полуниці, як цукерки «Малібу», якщо я правильно памятаю ,там якраз була полуниця і йогурт.

Ця полуниця трошки віддає синтетичною нотою,як ароматизатор ,але аромат приємний,насичений та соковитий.

Від ожини тут відчувається тільки оця її специфічна нотка ,яка відрізняє її від малини і трошки кислинка ,яка інколи перебиває собою ,приторну полуницю.

А ось жасмін в середніх нотах я взагалі не чую.

Одразу після полуничної цукерки ,аромат розкривається по іншому ,проявляються нотки амбри,яка змішується з солодкими нотами і аромат стає більш глибоким ,томним і благородним.

І тут,я б вже не назвала його банальним ,інфантильним ,дівчачим ароматом яким він був на початку.

Це вже "шото на багатом"😂не знаю як по іншому його описати.

Якщо розпилити його дуже близько на тіло (ну типу ,знаєте,нанести на руку ,а потім розприділити з руки на іншу,а потім на шию ще. Да,я так інколи роблю 😂) то тоді на цій руці можна зловити запах бинтів .

Я думаю це через концентрацію і стійкість аромату, він просто починає душити і навіть запах з цієї руки складно змити з одного разу.

Якщо наносити на себе (як це роблять нормальні люди😂) розпилювати на відстані см 30 ,то тоді запаху бинтів взагалі не буде.

Відчувається тільки аромат амбри і смажений цукор, трошки підгорівший.

Сандал і ваніль я тут не відчуваю.

Стійкість у парфумів звістно шикарна, в мене тримається годин 8,на одязі відчуваю його і на наступний день .

Годин 5 аромат дуже шлейфовий,так що, якщо ви працюєте в колективі ,всі колеги його оцінять ,ну або: «Не нравится??Понравится!» 😂

Під кінець дня,аромат стихає, ніби зливаючись зі шкірою,і вже залишається тільки ніжна, солоденька ,цукрова нотка.

Наполегливо, не рекомендую купувати ці парфуми наосліп, бо заявлена піраміда досить оманлива.

А тим хто вже придбав і відчуває йод,то рекомендую дати їм ще шанс і відкласти їх на потім,можливо з часом, як і у мене аромат зміниться і відкриється вам зовсім по іншому ❤️