Євгенія 👩

Непоганий крем, але Shelly краще)

Непоганий крем, але Shelly краще)
Непоганий крем, але Shelly краще)
Непоганий крем, але Shelly краще)
Непоганий крем, але Shelly краще)

Всім привіт✌️

Поки на сайті ведуться технічні роботи, не дуже хочется робити великі дописи, тому коротенько роповім про крем для рук від Dove, який купила через цікавість).

Кілька місяців тому, побачила допис в когось з дівчат, хоч вбийте, не пам'ятаю у кого, тому без відмітки 😥. В дописі йшла мова про мій улюблений, зелененький крем для рук від Shelly. Автор допису написала, що крем від Dove набагато краще, а я така : "штож, треба перевірити"🤣.

Тому, він у мене - кокосово-мигдальний крем для рук від Dove, розповідаю👇

Класична, мініатюрна туба із м'якого пластику. Дизайн дуже затишний і симпатичний, мені здається, що саме кокосик приваблює всю аудиторію до цього кремушка, такий він вже смачний🤤

Кришка фліп-топ, закриває тубу до характерного клацання, сама по собі не розкривається, навіть у сумочці.

Дозатор середнього розміру, економічно виділяє крем, не "плюється" і не забивається.

Об'єм: 75 мл, витрата економічна.

Склад не дуже хороший, що цілком властиво для Dove . Дуже багато силіконів та парабенів. Однак, серед них все ж таки можна відшукати олії, молочну кислоту, сечовину і навіть колаген, які здатні позитивно впливати на стан шкіри).

* Звичайно, не можу не відмітити, що склад крему Shelly набагато кращий).

  • Консистенція кремова, легка, пластична та дуже ніжна). На дотик трохи силіконіста, але без жирності та олійності.
  • Аромат дуже насичений, я б навіть сказала, що парфумований. Крем пахне булочкою з кокосовим кремом, запах приємний, не хімічний, але для мене надто активний та солодкий. На шкірі аромат тримається доволі довго.

* Впевнена, що аромат сподобається поціновувачкам парфумованих кремів для рук, але я до таких не відношуся, тому для мене крем виявився з надто насиченим ароматом ).

Кремчик абсолютно приємний у використанні, тут жодних претензій).

Він м'яко ковзає по шкірі, гарно розподіляється і ніби хмаркою обволікає шкіру рук. Вбирається протягом 2-х хвилин, після вбирання не залишає відчуття плівки, липкості, жирності та олійності

Дійсно комфортний та невагомий.

Моя шкіра рук, як сухар, іноді бувають лущення.

  • Крем добре зволожує та живить шкіру рук. За ніч шкіра добре наповнюється вологою.
  • Пом'якшує, робить шкіру гладенькою та шовковистою на дотик.
  • Трохи зволожує та пом'якшує кутикулу.
  • Комфортно відчувається на руках.
  • Має дуже насичений, яскравий аромат, для мене надто активний, хоча й приємний.

Загалом, за ефектом – це цілком гарний та комфортний крем для рук. Однак склад та аромат трохи відштовхують. Тому, я залишаюся фанатом Shelly, в нього легкий, приємний аромат та доволі непоганий склад). Допис тут: https://club.makeup.com.ua/post/26172/

Дякую за увагу💕