Непоганий крем, але Shelly краще)
Про крем для рук з кокосовою олією і молочком мигдалю від Dove🥥
Всім привіт✌️
Поки на сайті ведуться технічні роботи, не дуже хочется робити великі дописи, тому коротенько роповім про крем для рук від Dove, який купила че рез цікавість).
Кілька місяців тому, побачила допис в когось з дівчат, хоч вбийте, не пам'ятаю у кого, тому без відмітки 😥. В дописі йшла мова про мій улюблений, зелененький крем для рук від Shelly. Автор допису написала, що крем від Dove набагато краще, а я така : "штож, треба перевірити"🤣.
Тому, він у мене - кокосово-мигдальний крем для рук від Dove, розповідаю👇
🥥 Зовнішній вигляд
Класична, мініатюрна туба із м'якого пластику. Дизайн дуже затишний і симпатичний, мені здається, що саме кокосик приваблює всю аудиторію до цього кремушка, такий він вже смачний🤤
Кришка фліп-топ, закриває тубу до характерного клацання, сама по собі не розкривається, навіть у сумочці.
Дозатор середнього розміру, економічно виділяє крем, не "плюється" і не забивається.
Об'єм: 75 мл, витрата економічна.
🥥 Трохи про склад
Склад не дуже хороший, що цілком властиво для Dove . Дуже багато силіконів та парабенів. Однак, серед них все ж таки можна відшукати олії, молочну кислоту, сечовину і навіть колаген, які здатні позитивно впливати на стан шкіри).
* Звичайно, не можу не відмітити, що склад крему Shelly набагато кращий).
🥥 Консистенція та аромат
- Консистенція кремова, легка, пластична та дуже ніжна). На дотик трохи силіконіста, але без жирності та олійності.
- Аромат дуже насичений, я б навіть сказала, що парфумований. Крем пахне булочкою з кокосовим кремом, запах приємний, не хімічний, але для мене надто активний та солодкий. На шкірі аромат тримається доволі довго.
* Впевнена, що аромат сподобається поціновувачкам парфумованих кремів для рук, але я до таких не відношуся, тому для мене крем виявився з надто насиченим ароматом ).
🥥 У використанні
Кремчик абсолютно приємний у використанні, тут жодних претензій).
Він м'яко ковзає по шкірі, гарно розподіляється і ніби хмаркою обволікає шкіру рук. Вбирається протягом 2-х хвилин, після вбирання не залишає відчуття плівки, липкості, жирності та олійності
Дійсно комфортний та невагомий.
🥥 Ефект
Моя шкіра рук, як сухар, іноді бувають лущення.
- Крем добре зволожує та живить шкіру рук. За ніч шкіра добре наповнюється вологою.
- Пом'якшує, робить шкіру гладенькою та шовковистою на дотик.
- Трохи зволожує та пом'якшує кутикулу.
- Комфортно відчувається на руках.
- Має дуже насичений, яскравий аромат, для мене надто активний, хоча й приємний.
Загалом, за ефектом – це цілком гарний та комфортний крем для рук. Однак склад та аромат трохи відштовхують. Тому, я залишаюся фанатом Shelly, в нього легкий, приємний аромат та доволі непоганий склад). Допис тут: https://club.makeup.com.ua/post/26172/
Дякую за увагу💕
Коментарі (0)