Краснікова Анна

Догляд за проблемною та жирною шкірою обличчя

Догляд за проблемною та жирною шкірою обличчя

Відразу скажу, що тільки зовнішній догляд, креми та очищення не вирішить всі проблеми шкіри. Як не важко зізнаватися, але все, що я з’їдаю, через день-два можна побачити на обличчі. Тому догляд комплексний.

В підборі очищення та догляду я пройшла багато брендів. Найкраще для мене підійшли:

  1. У бюджетному сегменті - Vichy Normaderm. Гель для вмивання, скраб та маска-скраб. Ці скрабіки то була моя любов, усю косметику та тональники змивали.
  2. Середній сегмент, яким я і зараз користуюсь – це La Roche, Academie та Christina

La Roche-Posay - серія Effaclar - очищення Гель-мікропілінгом (по факту то звичайний гель, а я очікувала якіхось скрабуючих часточок) та сироватка Serum. Остання підійшла та дуже сподобалася. Доречі, моїй доньці вже 20 років, і в неї та сама проблема зі шкірою, тільки додаються ще гормони. Так от – цими продуктами від La Roche ми користуємося разом. Перед сном очищення, потім сироватка – зранку менш жирна шкіра, менше почервонінь та запалень (що дуже мене тішить). Думаю, що десь у квітні сироватку краще буде замінити на щось не таке агресивне, що можна без шкоди для шкіри використовувати з урахуванням сонячних променів. А потім, десь жовтень-лютий знов поновити її (на зимовий період).

Christina – перший раз купила за рекомендацією косметолога. Зараз потрохи розширюю лінійку того, чим користуюсь. У мене з обов’язкового це очищення. Гель з АНА кислотами дуже круто підсушує шкіру. Мильний пілінг "Роз де Мер" використовую 1-2 рази на тиждень. Особисто мені подобається, але там скрабові частинки, тож може комусь не підійти. Але мені це милко у кайф, так гарно очищує та прибирає подразнення. Також користуюсь зранку після очищення зволожувальнии крем з колагеном – він легкий та недорогий, майже без запаху, бистро поглинається шкірою (наношу на вологе обличчя), гарно матує.

Academie у мене в основному кремчики та зволоження з серії Normalisante. Нижче лишу посилання на них. Це все рекомендація косметолога, та я ними повністю задоволена. Користуюсь вже близько трьох років та поновлюю, коли закінчуються. Від Академі використовую ще крем для очей та SPF на літо. Хочу докупити ще Фіто-пілінг з морськими водоростями. За відгуками має бути гарним.

А ось якихось масок у мене не має. Подобалась маска-скраб від Vichy, тож, напевно, знов куплю її (або порекомендуйте, будь ласка, щось круте). Мильний пілінг "Роз де Мер" можу після нанесення та очищення ще лишити на 2-3 хвилини.

Коли хочеться зовсім легкого зволоження, або ми десь на морі та треба заспокоїти шкіру – то Holika Holika Aloe найкращий рятівник для мене. А коли навпаки, пересушена шкіра чи то після надмірного пілінгу, або перемерзла взимку – то це Бепантен.

З того, що мені категорично не «зайшло», то Elizavecca, Bioderma. Але все що купила для обличчя використовую тепер для шиї, декольте та тіла (ну не викидати ж).

БАДи та вітаміни. Тут кожен приймає для себе рішення окремо, після аналізів та консультацій із лікарем. Я намагаюсь для себе обирати те, що в дефіциті особисто у мене. Це Омега-3, вітаміни групи В (ніяк не замовлю, тому на фото їх нема), вітамін D та магній.

Аптечний догляд. Що стосується місцевого лікування якихось висипань, десь треба прищик полікувати, то я більш довіряю аптечним засобам. Мої фаворити: Далацин-т, Дерива, Фузідерм, Метрогіл гель, Дуак. Я змінюю їх, щоб не було звикання. Для загоєння – Офлокаїн, Бепантен та Судокрем. Також час від часу, під якусь кіношку або цікаве відео балую шкіру обличчя Дарсонвалем. Мені він подобається. По-перше, добре дезинфікує та підсушує висипання, по-друге, тонізує шкіру. Головне - не перестаратися, щоб не "підпалити" шкіру (хоча то навряд). Взагалі Дарсонваль один раз купуєш і він десятиріччя (в мене вже десь 13 років) буде працювати на Вас.

Харчування. Ну всі ж ми розуміємо та знаємо, що якщо є проблема ззовні, то і в середині не все ок. Можно скільки завгодно витратити грошей на лікарів-дерматологів, усілякі дорогі лазери и іншу новомодну хрінь, але якщо ми полюбляємо картопельку фрі з колою, то все буде марно. Зізнаюся, я їм (поки що :) смажену картопельку, іноді якісь ковбаски та інше не дуже корисне, але з кожним роком все менше та менше. І не тільки тому, що для обличчя це не корисно, а й тому, що з кожним роком організм все гірше справляється з усім цим харчовим «сміттям» та все воно уходить у мої сіднички та ножки у вигляді жахливого целюліту. Колись мені дерматолог порадив двічі на рік (осінь та після Новорічних свят / весна) проходити курс очищення: спочатку пропити Ентеросгель та вивести весь непортіб з організму (але приготуйтеся, що може посипати, бо виходити ж буде), а після - пробіотики (наприклад, Дермапро).

В ідеалі до самостійного догляду ще дерматолог-косметолог. Хоча б консультація з догляду та регулярне очищення. Для мене це звичайне очищення руками та лопатками. Але косметолог робить то професійно, не травмуючи шкіру, не лишаючи рубців, та все з ретельним очищенням. Також у лютому – березні роблю у косметолога професійні кислотні пілінги, щоб позбутися постакне та зробити тон шкіри рівнішим.

Любіть себе та піклуйтеся про себе. Зараз ми дуже стресуємо та догляд за собою вже не на першому місці, але все рівно він має бути, бо потім наслідки будуть як сніжний ком. І, якщо зараз достатньо буде приділити собі хоча б 5-10 хв та десять гривень на добу (приблизно), то потім лікування буде і значно дорожчим, і значно довшим. Я перевіряла і тестувала на собі вже більше 20 років…

P.S. Все описане вище – то мій особистий досвід. Що робити та використовувати – то рішення та відповідальність кожного особисто.

Краснікова Анна
4
Підписники
0