alena.rosee

Експрес - Відгук на Kerastase та L’Oréal Professional

Експрес - Відгук на Kerastase та L’Oréal Professional

Всім привіт! 💕

В мене нещодавно з'явились семпли серії Керастаз та новинки Лореаль , тому спробував цю комбінацію декілька раз, можу розказати про ці засоби 🫧

Чому Експрес-відгук? Бо не збиралась писати про ці засоби (бо вони в семплах), але ефект цікавий , тому так і виникла ідея для допису 🤪

Експрес - Відгук на Kerastase та L’Oréal Professional

Вся серія Chroma розроблена для живлення та захисту фарбованого чутливого та пошкодженого волосся , також продукти живять локони, зберігають яскравість і насиченість кольору після фарбування, сприяючи гладенькості та шовковистості.

Мій тип волосся: Пряме, середньої товщини , блонд. Було пофарбоване досить давно .

Мені майже завжди підходять продукти Керастаз, тому було цікаво спробувати цю серію 💕

  • Шампунь прозорий та концентрований , як і всі шампуні бренда
  • Невеликої кількості вистачає для щільної піни, пінка густа - промиває кожну волосинку
  • Шампунь не сушить шкіру голови , дуже комфортний
  • Хоч і наче промив м'який , але очищення хороше , без пересушення
  • Запах ніжний , не солодкий , як в салоні . На волоссі майже не залишається
  • змивається вся піна добре . Зазвичай я роблю 2 промива , але якщо волосся не дуже зажирнілось, то можна і один.
  • Як результат : прекрасно очищене волосся без скрипу чи пересушіння.

Маска для волосся :

  • Маска має кремову , глянцеву , консистенцію
  • Запах все то й же , легкий, салонний , подобається ))
  • Розподіляється легко , немов сама скользить
  • Я пробувала НЕ наносити на корені , пробувала і Наносити на корені, але корінь волосся вона не жирнить
  • тримаю 2-3 хвилини , змиваю теплою водичкою
  • змиваєтьсч досить легко , як і шампунь
  • по вологому волоссі помітно яке воно стало шовкове , але що ж при сухому ?

Дивимось далі 🫧

Зараз ця серія у дівчат на тестуванні , в мене пробнички від Лореаля так (на тестування не встигла).

Хоч і в дописі немає змивноі сироватки , але з усіх продуктів саме комбінація Змивна Сироватка + Незмивна маска дали найкращій ефект (з шампунем Керастаз Або з рідним шампунем).

Ця серія для відновлення волосся 🖤

  • Формат крем для волосся - мій улюблений формат незмивашек, тому тут лайк від мене 💕
  • наносится крем просто , головне не мастити корені
  • на свою довжину взяла десь "горішок" крему
  • Запах! Ось тут для мене прям нюанс. Не знаю , авжеж все індивідуально , але такий аромат спочатку навіть відлякав від продукту . Для мене це звучить , як в одній кімнаті напшикали Пако Рабан, Блек Опіум та якимось Теренци. Запах залишається на волоссі , тому для мене цей нюанс спірний.
  • ефект на волоссі непоганий , воно зволожене без перенасичення , досить живе , м'яке . Але ці ефекти дає і Керастаз )

Результат на волоссі від цих трьох засобів мені дуже сподобався 💕

  • Волосся живе та мяке
  • навіть просто при укладці феном (без плойки) тримає форму
  • Нереальний обєм у коренів 🫧
  • гарний блиск , волосся немов яскравіше стає
  • на один день довше волосся свіже
  • є гарна густота , хвостик виглядає достаться солідно 😁

Додаю фото ♥️