Iryna_I

Medi-Peel Peptide & Bor-Tox - повторюю цю парочку вже тричі, а може і більше

Medi-Peel Peptide & Bor-Tox - повторюю цю парочку вже тричі, а може і більше

Хочу поділитись враженнями використання пептидної сироватки і крему Medi-Peel.

Корейскою косметикою користуюсь дуже-дуже давно, і мої враження змінювались від захвату до повного розчарування.

Саме ці два продукти повторювала вже багато разів окремо і в парі.

Пептидна сироватка проти зморщок Medi-Peel Bor-Tox Peptide Ampoule: Призначення: відновлення, від перших ознак старіння, зволоження, зміцнення.

Має дуже легку структуру, швидко поглинається, не залишає липкого шару. Використовувала як самостійно так і закриваючи кремом. Приємна в використанні.

Ліфтинг-крем з пептидним комплексом Medi Peel Peptide-Tox Cream:

Призначення: антивіковий, від перших ознак старіння, живлення, зволоження, ліфтинг.

Крем легкої не жирної структури, але в одночас, дуже швидко і добре вбирається. Для мене цей крем, наразі, фаворит. Використовую і вдень і на ніч. Не має жирного блиску. Макіяж наноситься на нього добре. Звісно від зморщок не позбавить, але точно допомогає підтримати шкіру в гарному стані.

Маю комбіновану, часто чутливу шкіру, і ці засоби не викликали подразнень. Маю тільки приємні враження від використання. Постійно пробую щось нове, і засоби в 3-4 рази дорожчі, але постойно повертаюсь до них.

Хочу спробувати інші антивікові засоби Medi-Peel, але переживаю що вони будуть більш важкі для комбі шкіри.