Lily♥️

Gloss Company Atelier Collection. Вишуканий крем для рук

Gloss Company  Atelier Collection. Вишуканий крем для рук

Привіт, дівчатка! Сьогодні я тут зі своїми новинками! Придбала для себе колекцію кремчиків для рук від українського професійного бренду Gloss Company. У них ти можеш знайти все для професійного манікюру і догляду за ручками.

Так як я люблю кремчики для рук – ця колекція Atelier Collection мене дуже зацікавила!😍 А коли побачила на Make Up зраділа дуже! Отож давайте розповім, що це за такі цукерочки!

Gloss Company  Atelier Collection. Вишуканий крем для рук

Для себе я обрала чотири різні аромати у зручному форматі по 30 мл: грейпфрут, тропічний ліс, груша, мигдаль:

  • TROPICAL FOREST (Тропічний ліс): має приємний солодкуватий аромат з ноткою свіжості, не схожий ні нащо, думала, що буде більш свіжий, але він виявився навіть приємнішим ніж я очікувала.
  • GRAPEFRUIT (Грейпфрут) пахне досить натурально, освіжаючий цитрусовий аромат.
  • PEAR (Груша) пахне як цукерочки дюшес, це мій улюблений аромат з колекції.
  • ALMOND (Мигдаль) пахне доглядовим мигдалевим молочком.

Кожен крем має металевий захист і випускається також у великому форматі. Проте я дуже люблю такі маленькі, 30 ml для мене достатньо. Крем відчувається легким, дуже приємний по текстурі, не залишає липкості і швидко вбирається.

Основні діючі компоненти тут:

  • гліцерин
  • бджолиний віск
  • олія Макадамія
  • масло дерева Ши
  • пантенол

Це ідеальний крем "в сумочку", особливо корисно для тих, хто керує автомобілем та працює за комп’ютером. А про пакування тут взагалі нема до говорити, стильно і дуже вишукано як я люблю! А як тобі мої новиночки?🥰

Кожен кремчик має легкий колір, а його парфумований аромат відчувається навіть через металевий захист.

На звороті на кожній тубі вказаний термін придатності та склад.