your_doc_mary

Маска для вух

Маска для вух
Маска для вух

Що сказати. Пішла я нещодавно тут купила пачку різних масок для тотального релаксу від сьогоденнішніх стресів. Це той розряд,коли шматок тканини просочений рідиною має покращити твоє життя,прибрати всю втому десять, зробити тебе знову 17річною безтурботною дівчиною. Хоча в мої 17 я вже була турботним студентом-медиком,а з догляду у мене було максимум мило для тіла й воно ж для обличчя. Туди ж картопляні та огіркові саморобні маски.

Коротше,я не викладала тут тканинні маски,бо плюс мінус вони всі однакові. Хоча є у мене супер фаворит Garnier з огірком,але цей фаворит коштує грн 80.

Але що я знайшла ха-ха. Я знайшла оцю маску від Images з алое.

Китайська маска,звичайного пакування ціною в грн 20.

Але коли я її дістала з пакету,то не зрозуміла приколу. По боках вирізи. І вираз мого обличчя окреслює незрозумілість цих вирізів маски.

Дірки під очі та губи ну супер малі,але це база) вони або малі,або гігантські.

Потім я стояла хв 5 і думала,що ну може це дірки для вух ? Ну нє,ну як так натягнути ? Та ну тоді навіщо ? Ну так,може для вух. Спробую

І я як натягнула,як почепила за вуха. Це не було просто,і брови в все моє обличчя під маскою натягнулося.

Відчуття дивні,але водночас нічого не сповзає.

Просиділа я так 15хв (в інструкції пише 15-20,хоча раніше я могла і годину ходити),зняла,і божемій,яка шкіра була зволожена і приємна. Нанесла після цього крем і кайфувала від бархатистої шкіри.

Але по суті,ця маска не підійде людині з більшим обличчям. Точніше не натягнеться на вуха,але можна просто залишити ті дірки в спокої і не натягувати. Як на першому фото )

Взагалі маску повторю точно через ціну та ефект.

Хочу додати,що я дуже обережна з доглядом,бо мій страх номер 1 - це знову повернутися в акне,яке я так завзято колись пролікувала. Тому,коли купую щось нове,то дивлюся хв 15 максимум на відгук шкіри.

Заявлено,що ця маска :

😎 Сприяє поліпшенню кольору шкіри

😎Поліпшенню рельєфу

😎Має розслаючий ефект

😎 Бореться з передчасним старінням і запобігає ранньому вʼяненню шкіри

Ще раз по її сильним сторонам від мене:

💗 Ціна

💗 Гарна пропитка сироваткою

💗 Реальне зволоження після

💗 Не пекла

По слабким :

🥲 ну начепити на вуха треба постаратися. І маленькі дірочки для очей та губ

Додала вам сюди патчі цієї фірми. Я їх прям люблю за їх вигляд рожевий та ціну.

Саме маски тут не знайшла,ну ви розумієте

Маска для вух
Маска для вух

Склад для розуміючих склади 🙈

Ранішнє старіння призупинить комплекс догляду,а не тільки одна маска. Але в комплексі це хороша річ,яка дає нам 40хв часу для себе та релаксу.

Бажаю всім релаксувати частіше 😊