Anna_feerie

Lattafa Yara: арабський парфум з душею Барбі)

Lattafa Yara: арабський парфум з душею Барбі)
Lattafa Yara: арабський парфум з душею Барбі)

На тлі захоплення арабською парфумерією мені захотілося познайомитись з популярною композицією від Латтафи. Я не планувала купувати повноцінний флакон Яри, адже вже по опису та відгуках розуміла, що це не зовсім моє.

Та мені пощастило дістати мініатюру і це справді доволі зручний формат для початку). До речі, мініатюрка така ж сама рожева та барбішна, як і 100 мл версія)).

Lattafa Yara: арабський парфум з душею Барбі)
Lattafa Yara: арабський парфум з душею Барбі)

Для мене Yara це кокосовий десерт, пінаколада та ванільне морозиво з тропічними фруктами. Багато цукру, іноді відчуваються ананаси, в інші дні не можу виділити конкретний фрукт, просто відчуваю тропічну суміш.

В мене цей аромат асоціюється з літом, морем і безтурботністю. Але він занадто легковажний (я б навіть сказала інфантильний парфум), такий настрій в мене нечасто, тому й ношу його рідше за інші. І справа не в тому, що аромат якийсь не такий, ні, це саме мої суб'єктивні відчуття.

Полуничного зефіру не відчуваю, все-таки кокос з пломбіром на мені звучать найяскравіше, ваніль також доволі інтенсивна. В цілому звучання кремове, лактонне, солоденьке та максимально дівчаче)).

По стійкості 3-4 години, близько до тіла і без шлейфу (але в мене олійна версія, тож на це треба зважати).

Я рада знайомству з ароматом, мініатюру вистачить надовго, думаю, взимку та восени буде доволі цікаво звучати, обов'язково спробую🤗.

Огляд на Lattafa Mayar, який мені дуже сподобався, можна прочитати тут: https://club.makeup.com.ua/post/34467/