Ta_nyaaaaaaa

Ензимна маска для очищення шкіри Mermade Geez… Im Doing My Best

Ензимна маска для очищення шкіри Mermade Geez… Im Doing My Best
Ензимна маска для очищення шкіри Mermade Geez… Im Doing My Best

Ця масочка дісталась мені у подарунок від saybeautyk

Дякую, сонце 💗

Нагадаю, що раніше я уже писала про засоби для обличчя Mermade:

Базовий гель для вмивання і такий же чудовий базовий крем - https://club.makeup.com.ua/post/26870/

Чесно кажучи, ензимну маску я давно хотіла спробувати, особливо після позитивних вражень від інших засобів для обличчя. Тому Карина стала для мене феєю та виконала це бажання ✨

Дизайн туби мінімалістичний, у біло-рожевих тонах. Дівчачий такий стиль 🎀

Кришечка фліп-топ.

Об‘єм становить 50 мл.

*до речі, так само як гель для вмивання та крем

Ціна у межах 125-199 грн, враховуючи акції.

Аромат дуже приємний, солодкуватий. Наче аромат тропічних фруктів і зефірок/цукерок. Не нав’язливий зовсім.

Текстура доволі щільного гелю, який має рожеве забарвлення. Консистенція однорідна, без домішок.

Цю маску я наношу після вмивання на вологе обличчя. Чесно кажучи, не економлю і наношу добротним шаром (так за відчуттями комфортно), хоч і виробник радить наносити тонким шаром.

Залишаю маску на 3-5 хвилин, інколи витримую до 5-7, якщо закручуся.

Змиваю теплою водою без інших допоміжних засобів.

Під час нанесення та витримки я відчуваю приємне охолодження. Жодного дискомфорту у вигляді печіння, пощипування чи ще будь-чого.

Маска загалом дуже комфортно відчувається.

Після змивання моя шкіра вмить стає зволоженою, пружною, ДУЖЕ сяючою. От наче наповнена зсередини 💧

Від цього ефекту я в захваті.

А тепер чому очікування були інші.

Так як маска ЕНЗИМНА і в назві бачу «для очищення», то у мене були все-таки більше сподівань на очищення. Цього я не помічала, хоч і використовувала маску стабільно раз у тиждень - строго за рекомендацією виробника.

Однак згодом я придивилася і побачила, що маска таки очищує, але дуууже ніжно і делікатно. Тобто вона наче полірує шкіру.

Більше я помітила ефект зволоження, наповнення і сяяння шкіри.

Чому цю маску полюбила не відразу?

Тому що спочатку при змиванні я відчувала дискомфорт, мені постійно здавалося, що я її не змила належним чином. Однак після того, як пройшлась ватним диском, змоченим тоніком, то ці відчуття зникали.

Згодом мене взагалі перестали турбувати ці відчуття після змивання. Навіть не знаю з чим це пов‘язано.

На відміну від ензимної пудри чи гелю (загалом будь-якого іншого засобу з ензимами), маска Mermade не містить грубих ексфоліюючих частинок.

У ній очищуюча дія відбувається за рахунок здатності ензимів активуватися при контакті зі шкірою при розтиранні.

Тобто всередині містить невидимий для людського ока (принаймні я протягом користування не помічала 🤭) порошок/крупинки, які при розтиранні починають діяти на поверхні шкіри.

Особливості маски:

🙅‍♀️ НЕ містить фізичних ексфоліантів;

🫧 Protease, Subtilisin- активні ензими, які відлущують ороголовілі клітини шкіри і стимулюють процеси її відновлення;

💧 Комплекс олігосахаридів та сечовини - допомагають активувати дію ензимів, відновити натуральний зволожуючий фактор шкіри, знімають подразнення, додають пружності та сяяння шкірі

🥰 Здійснює м‘яку очищувальну і поліруючу дію. Завдяки цьому ідеально підійшла моїй чутливій шкірі;

😌 Заспокоює мою шкіру;

🔅 Підійшла для м’якого очищення та зволоження навіть під час лікування тропічним ретиноїдом;

❌ НЕ подразнює шкіру.

Загалом склад визначається як цілком безпечний.

У ньому чимало зволожувачів, пом‘якшувачів, а також сечовина з кератолічною дією. Крім того, є похідна ніацинаміду, ферменти з відлущувальними властивостями, цукри з пом’якшувальними властивостями. Звісно, маємо загущувачі, розчинники і консерванти - без цього ніяк. Також вкінці ароматизатор та колоранти для приємного ніжно солодкуватого аромату та дівчачо рожевого забарвлення маски.

Чудова маска, яку повинна спробувати кожна красуня (і красень 😉), а особливо власниці чутливої шкіри.

Адже маска ідеально зволожує, підтягує шкіру, дарує їй ніжне сяяння. І звісно, у добавок маємо м‘яке очищення та відпущення…дуже м’яке!

Можливо саме тому я цю маску більше сприймаю як зволожуючу.

Використовую її із задоволенням і 3 місяці строку придатності з відкриття мені точно не забагато, бо цю маску використаю до останньої краплини.

А ціна на неї часто такааа солоденька! Впевнена, що ще повторю її 💗