Lykova_Irina

Тіні від Hean "Make my day", дійсно, "зроблять" ваш день

Тіні від Hean "Make my day", дійсно, "зроблять" ваш день

Вперше я побачила цю палетку в офлайн магазині і відразу закохалася. Яка ж вона гарна! Дівчата, як я не старалася, але камера, нажаль, не передає її краси. Тим більше, сонечно нас давно не радує, тож важко зробити гарні фото.

Так ось. Палетка на 12 відтінків. 7 з них - сяючі (сатинові, шимерні) та 4 матових.

Нижче фото при денному світлі.

Тіні від Hean "Make my day", дійсно, "зроблять" ваш день
Тіні від Hean "Make my day", дійсно, "зроблять" ваш день
Тіні від Hean "Make my day", дійсно, "зроблять" ваш день

Дуже просто наносяться, легко тушуються. Темні відтінки не дають з першого шару такого ж насиченого кольору, як у рефілі, але їх можна нашарувати. На мій суб'єктивний погляд з цією палеткою можна зробити безліч макіяжів - від легких "офісних" до яскравих вечірніх.

Мій улюблений колір - це шимер під назвою Bubbles. На рожевій базі різнокольорові блискітки. Він такий святковий, але і не занадто, так, що його можна використовувати навіть вдень. Але в них є нюанс - воли досить рихлі.

Також дуже полюбляю найсвітліший матовий Cream. Дуже часто такі відтінки зовсім не видно на повіці, але це не той випадок. Дівчата с нависшими повіками, зверніть на нього увагу, так як з ним можна добре скорегувати цей нюанс.

В макіяжі я використовувала відтінки Cream на все повіко; Latte - затемнила складку; Choco перехідний між основним кольором та затемненням куточка; Brownie - затемнила куточок; Bubbles - акцент. Я робила досить легкий денний варіант макіяжу. Палетка дає змогу зробити його яскравіше.

Як висновок, тіні чудові. До матових взагалі ніяких питань не виникає. Шимерні - крихкі, рихлі. Вле я б не назвала це мінусом, просто особливість. З сатиновими такого немає, воли ведуть себе стандартно. Загалом, тіні шовковисті, деякі відтінки навіть маслянисті. Легко тушуються, нашаровуються, відтінки універсальні, підійдуть, мабудь, усім.

А це вже повний офісний образ ))

Ну і відео. Можливо так краще передасться краса тіней. Сподіваюся ))