Ta_nyaaaaaaa

Ніацинамід, з яким не склалося

Ніацинамід, з яким не склалося
Ніацинамід, з яким не склалося
Ніацинамід, з яким не склалося

Розпочну з того, що ніацинамід у косметиці я люблю: будь-то вмивачка, тонер чи крем.

Мені так щастило, що усі попередні засоби з цим активом були доволі ефективними.

Крім того, з сироватками Cos de Baha я вже теж знайома, конкретно з азелаіновою кислотою. Така сироватка була у мене двічі. Її також прикріплю сюди.

Тому я врахувала попередній досвід з брендом, побачила гарну акцію і наприкінці січня замовила її.

Відразу ж почала використосвувати. І так, вже пройшло майже 3 місяці з початку використання, у моїй баночці половина продукту, тому маю що розказати.

Баночка із засобом знаходиться у картонній коробці.

Її ціна 320-580 грн. Мені вдалося вихватити близько за 330 грн, на Мейкапі часто знижки.

Об‘єм у мене стандартний для сироваток і становить 30 мл. Однак бренд представляє і сироватку об‘ємом 60 мл.

Баночка виглядає як скляна, але мені здається, що насправді це пластик.

Піпетка класична. Накінечний м‘який, функціонує усе гарно.

На горловині баночки бачу обмежувач, через який виходить піпетка, тому щоб баночка не «підстрибувала», додатково притримую її рукою.

Aloe Barbadensis Leaf Extract, Propanediol, Niacinamide, Betaine, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Zinc PCA, Sodium Hyaluronate, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate, Panthenol,Camellia Sinensis Leaf Extract,Sambucus Nigra Flower Extract,Momordica Charantia Fruit Extract,Leontopodium Alpinum Extract

Абсолютно безпечний і загалом гарний. Розберемо детальніше:

🌱 Organic aloe barbadensis leaf extract (екстракт органічного листя алое барбаденсіс) - чинить заспокійливу та зволожувальна дію на шкіру.

🌱 Propanediol (пропандіол) - це вологозберігаючий зволожувач, який допомагає підвищити вологу в шкірі.

🌱 Niacinamide (ніацинамід) - це форма вітаміну В3, яка має антиоксидантні та протизапальні властивості, сприяє вирівнюванню тону шкіри та зменшенню появи пігментних плям.

🌱 Betaine (бетаїн) - натуральний зволожувач, який допомагає зберегти вологу в шкірі, заспокоює її та покращує її стан.

🌱 Glycerin (гліцерин) - це ще один зволожувач, який притягає вологу до шкіри і допомагає зберегти її гладкість та м'якість.

🌱 1,2-hexanediol (1,2-гександіол) - розчинник, який може бути використаний як консервант або розчинник для інших компонентів.

🌱 Zinc pca (цинковий PCA) - це комплекс, що містить цинк, який має протизапальні та антибактеріальні властивості, а також регулює вироблення шкірного жиру.

🌱 Sodium hyaluronate (гіалуронат натрію) - форма гіалуронової кислоти, яка притягає та утримує вологу в шкірі, забезпечуючи зволоження та зміцнення шкірного бар'єру.

🌱 Allantoin (алантоїн) - має заспокійливі та знеболюючі властивості, сприяє загоєнню та відновленню шкіри.

🌱 Dipotassium glycyrrhizate (гліциризат дикалію) - цей інгредієнт отримують з коріння лакриці і має протизапальні та заспокійливі властивості, допомагає зменшити подразнення шкіри.

🌱Panthenol (пантенол): Про-вітамін В5, який заспокоює та зволожує шкіру, сприяє її відновленню та захисту.

🌱 Camellia Sinensis Leaf Extract (екстракт листя чайного дерева) - багатий антиоксидантами, які захищають шкіру від пошкоджень та старіння.

🌱 Sambucus Nigra Flower Extract (екстракт квітів бузини чорної) - містить антиоксиданти, які підтримують здоров'я та молодість шкіри.

🌱 Momordica Charantia Fruit Extract (екстракт плоду біттер мелона) - містить вітаміни та антиоксиданти, які живлять та захищають шкіру.

🌱 Leontopodium Alpinum Extract (екстракт леонтоподіума альпійського) - містить антиоксиданти, які можуть захищати шкіру від шкідливих впливів довкілля.

Тобто у загальному усі ці компоненти направлені на зволоження, заспокоєння, покращення стану шкіри.

Жодного аромату від сироватки я не відчула. Для мене, передусім як власниці чутливої шкіри, це величезний плюс!)

Консистенція сироватки прозора, гелева, трохи навіть тягуча. Через це виникли і неприємності у використання, про це нижче.

Що обіцяє виробник стосовно функціоналу сироватки:

- має себорегулювальну дію;

- сприяє звуженню розширених пор;

- усуває масний блиск обличчя;

- долає вугровий висип, а також запобігає появі нових запальних елементів;

- сприяє підсиханню наявних запалень;

- стимулює вироблення власного колагену;

- підтримує водний баланс епідермісу;

- зміцнює захисний бар'єр шкірного покриву;

- заспокоює подразнення шкіри.

Дану сироватку я використовувала у ранковій рутині та декілька разів пробувала ввести у вечірній догляд.

На все обличчя використовувала 1-2 краплі.

Проблема №1. Сироватка дуже дуже і ДУЖЕ липка. Зверніть увагу на відео.

Це дуже дискомфортно відчувається на обличчі. Саме через це її неможливо використовувати на ніч, ви просто прилипнете до подушки 🥴

Цю липкість напевно можна пояснити наявністю алое на першому місці у складі, тобто його концентрація значна.

Проблема №2. Цю сироватку не раджу поєднувати з будь-якими іншими засобами, у складі яких уже міститься Ніацинамід.

Не врахувавши цей момент, я майже 2 місяці грішила на один з доволі непоганих кремів!

Тонер у мене з ніацинамідом, один з кремів також. Поєднувати її з цією сироваткою нереально, усе це на обличчі поєднується в один товстий і липкий шар.

Так, якщо використовувати тонер і крем доволі легкі і обов’язково без ніацинаміду у складі, то липкість сироватки дещо поглинається (але не на всі 100).

Проблема №3. Майже за 3 місяці використання (із невеликими паузами) я не помітила виконання жодних обіцянок виробника, окрім вирівнювання тону обличчя і можливо дууууже легкої себорегуляціі (зараз з цим проблем так не помічаю).

ПЛЮС від використання: у мене не з’являлося нових висипань від цього нацинаміду 🙃

Дуже шкода, що немає належної себорегуляціі та подолання висипів. Адже передусім на це я і розрахувала (можливо ще невеличку роботу із звуженням розширених пор).

Отож з цією сироваткою я, на жаль, не подружилася. Не думаю, що вона погана, скоріше просто не мій продукт.

Адже азелаїнова кислота Cos de Baha однозначно моя любов ❤️

А ви любите ніацинамід?) Чи був досвід використання сироваток цього бренду, діліться у коментарях 👇🏻