Інна ✨

Рідка матова помада для губ Wibo Million Dollar Lips 04

Рідка матова помада для губ Wibo Million Dollar Lips 04
Рідка матова помада для губ Wibo Million Dollar Lips 04
Рідка матова помада для губ Wibo Million Dollar Lips 04

Придбала я цю крихітку від Wibo минулим літом, бо мені захотілось стійкої матової червоної помади з малиновим підтоном не за всі гроші світу.

Я дуже люблю сухи продукти для лиця від Wibo, але николи не пробувала нічого для губ. Взагалі-то я і рідкими матовими помадами не користуюсь, бо мені ці застигашки завжди сушать губи, це все дуже не комфортно відчувається і через пару годин після нанесення хочется просто видалити з губ.

Але помада Million Dollar Lips від Wibo мені дуже сподобалась! Я обрала відтінок 04 - це красивезний червоний з малиновим підтоном. Чомусь на фото вона завжди виходить більш кораловою, але у житті помада має ярко виражений малиновий підтон. Має легкий квітковий аромат, мені це пахне прям бузком і це дуже прикольно) Зручний апликатор наносить достатньо продукту, текстура помади мусова, наче збитий крем, легко наноситься на губи навіть без олівця. Застигає не занадто швидко, тому є час підправити нюанси, нашарувати та додати пару мм до об'єму. Можно нанести напівпрозорим шаром, можно більш щільнішим, я навіть використовувала цю помаду у якості рум'ян. Фініш матовий, навіть трошки вельветовий, виглядає дорого і красиво! Особливо під засмагу мені дуже пасує! Після застигання не стягує губи, комфортно носити весь день. Видалити з губ можно лише двуфазною рідіною для зняття макияжу (ну або жирною їжею).

На фото нанесена на олівець Patricia Ledo Lip Liner у відтінку 07

Рідка матова помада для губ Wibo Million Dollar Lips 04
Рідка матова помада для губ Wibo Million Dollar Lips 04