Mary Ost

TINK | Крем-суфле для тіла кокос-ваніль

TINK | Крем-суфле для тіла кокос-ваніль

Моя шкіра схильна до сухості, тому без кремів та інших зволожувальних засобів не обходжусь.

Я раніше не користувалась кремами у форматі суфле, тому, коли зʼявилась новинка від Tink «Крем-суфле для тіла кокос-ваніль» - не змогла пройти повз)

TINK | Крем-суфле для тіла кокос-ваніль
TINK | Крем-суфле для тіла кокос-ваніль

Обʼєм: 250 мл.

Тип шкіри: для усіх типів.

Призначення: зволоження, помʼякшення, живлення та догляд.

Бренд: Tink.

Склад

Засіб має чудові натуральні складові, основу яких складає масло ши, кокосова олія, екстракт ванілі та гліцерин. Ніякої жорсткої хімії - а це для мене важливо.

Стильна лаконічна пластикова ємність, зручна у використанні та прекрасно вписалась на поличку моєї ванної кімнати.

На баночці є повна інформація про крем - починаючи від складу і використання та закінчуючи відомостями про виробника.

Кришечка захищена пластиковою пломбою, тому можна не хвилюватись про цілісність засобу.

Білосніжний крем дійсно ніжний як суфле, легкої та однорідної консистенції.

Аромат таааакий…що хочеться зʼїсти🙈

Кокос та ваніль - неймовірне поєднання, обожнюю цей запах. На шкірі «звучить» не навʼязливо але дуже приємно і чуттєво.

Я не «вигадувала велосипед» і використовую виключно як і рекомендує виробник - наношу засіб легкими масажними рухами до повного поглинання.

Роблю це на трохи вологу шкіру - так крем вбирається та засвоюється краще.

Отже, крем-суфле для тіла кокос ваніль від Tink доволі комфортний у нанесенні, легко і рівномірно розподіляється, не липне і швидко вбирається. Текстура просто тане на шкірі.

Засіб легкий, немає ефекту плівки. Ніяких слідів після використання не залишається.

Що стосовно результативності?
Мої враження самі позитивні. Шкіра після використання мʼяка і гладенька, особливо на сухих ділянках, таких як лікті та коліна. Аромат також додає енергії і піднімає настрій.

А якщо ви, як і я, любите запахи, що нагадують про літо і відпочинок, то цей крем стане вашим улюбленим засобом для догляду за тілом - кокос і ваніль це шикарний тандем)

Рекомедую такий приємний релакс для шкіри.