Вікторія М🌹

Міні кремчики Fraijour

Міні кремчики Fraijour

Я підшукувала собі крем на теплу пору року

Мою увагу привернули баночки кремів Fraijour по 100 мл. - красиві і обʼєм великий

Один такий крем коштує 500-600 гривень, що наче і вигідно, але хочеться бути впевненою, що він підійде і 100мл. не полетять в 🗑️

До того ж я не могла визначитись який крем я хочу більше - рослинні екстракти або для чутливої шкіри

Плавно підвела до того, чого ж я і замовила дві міні версії цих кремчиків по 10 мл.

Міні кремчики Fraijour
Міні кремчики Fraijour

🟢 Склад кремів мене задовольнив , проте список дуже великий, того просто пишу основні інгрідієнти

Інгредієнти: алое вера, гіалуронова кислота, евкаліпт, зелений чай, календула, лаванда, лакриця, папая, полин, рис, розмарин, рослинні екстракти, фруктові екстракти

Ці компоненти мають працювати на зволоження, заспокоєння, зняття роздратувань на шкірі

Корейці дуже люблять додавати до своїх засобів багато рослинних екстрактів, що ми особливо бачимо в цих кремах, тому ретельно дивіться, чи немає там чогось, що може викликати у вас алергію

Легкий і зовсім не густий крем, трішки нагадує гель за текстурою

Має білий колір

Загалом продукт приємний з ненавʼязливим солодкуватим цитрусовим ароматом

Після нанесення не залишає слідів, присутній здоровий блиск, поки крем повністю не поглинеться

Присутній ефект заспокоєння, відчувався легкий холодок, обличчя зволожене, але почервоніння він не прибирає

Мені здався залегким для моєї шкіри, я полюбляю більш щільну текстуру, тоді здається, що і зволоження більше

З азелаїновою кислотою не конфліктував, було комфортно

Якщо ж перед кремом використовувати сироватку, яка направлена на зволоження чи відновлення захисного барʼєру шкіри, то в такому випадку крем краще підійде, на мою думку, а обличчя не буде перегружене

Або у вас здорова непроблемна шкіра і потребує чогось невагомого - також прекрасний варіант

Інгредієнти: алантоїн, алое вера, евкаліпт, зелений чай, календула, м'ята, пантенол, центелла, чайне дерево

Завдяки рослинному комплексу 3-Green Herb Complex (хауттюйнія, алоє, чайне дерево, зелений чай, центелла азіатська), алантоїну та panthenol у складі, крем має заспокоювати подразнену шкіру, утворювати бар'єр, запобігаючи втраті вологи

Звична кремова текстура білого кольору, густіша за попередню (чому я пораділа)

Має виражений запах чайного дерева, тут попередній крем мав приємніший аромат

Побачивши текстуру, мені вже цей крем сподобався більше, тим паче містить мою улюблену центеллу

Чудово поглинається, не залишає жирний блиск, надає зволоженого вигляду шкірі

Його я краще відчуваю, що він є на обличчі і що він діє

Коли є запалення, трошки пощипує і це відчуття швидко проходить, напевно так відбувається через чайне дерево

З азелаїнкою також подружився

Обидва креми гідні, проте я обираю для себе крем для чутливої шкіри Fraijour Heartleaf Blemish Moisture Cream і спокійно можна брати повний розмір 🌹