Вікторія М🌹

#Myperfecthaircolor

#Myperfecthaircolor

Велику історію мого волосся та як воно виглядало раніше можна побачити тут👇🏻

https://club.makeup.com.ua/post/21439/

Сподіваюсь буде цікаво, якщо завітаєте)

Особисто в мене безліч причин залишатися саме в цьому кольорі і відтінку, та ось 10 головних переваг бути у таборі брюнеток:

  1. Чорний та наближені до нього відтінки контрастують із світлими кольорами очей, роблять їх надзвичайно виразними та яскравішими
  2. Фарбування в брюнетку найщадніше фарбування у світі, адже для нього використовуються окисники з найнижчими відсотками, що майже не шкодить волоссю
  3. Деякі дівчата, народившись блондинками або пофарбувавшись у світлий колір, виглядають однотонно зі своїм кольором обличчя, а як тільки стають брюнетками - одразу помітні у натовпі, навіть без яскравого макіяжу
  4. З моїм натуральним кольором волосся я можу дозволити собі зафарбовувати корені не часто, а кожні 2 місяці
  5. За темним волоссям простіше доглядати і легше відростити
  6. Деякі натуральні рецепти масок можуть суттєво змінити блондинистий колір, а на чорний майже нічого не впливає
  7. Так як відбивається і блищить на сонці темне волосся, ніяке інше не зрівняється
  8. Брюнетки можуть не боятися загубитися на фоні дуже яскравого одягу
  9. Щодо брюнеток не існує безглуздих стереотипів стосовно розуму або його відсутності
  10. Найкращий макіяж, який пасує мені, як брюнетці, дуже простий і невигадливий- вкласти брови воском, нафарбувати вії чорною тушшю, підвести слизову коричневим або чорним олівцем, рожеві румяна і нюдові губи холодних відтінків

Для особливих подій все теж саме, але більший акцент на очі, щоб ще більше їх виділити, додаю кольорові олівці 🌈 та блискітки✨

#Myperfecthaircolor
#Myperfecthaircolor
#Myperfecthaircolor
#Myperfecthaircolor
#Myperfecthaircolor
#Myperfecthaircolor