alena.rosee

Крем-Універсал для волосся від Balea

Крем-Універсал для волосся від Balea

Всім привіт! 💕

Сироватка-крем для волосся від німецького бренду Balea стала вже улюбленим кремчиком на кожен день і як догляд , і як термозахист 🔥 хоч і маю в колекції досить багато незмивашок, але цим кремом хочется користуватись частіше 💜 давайте подивимось детальніше 🫧

Трошки загальної інформації 💜

  • Сироватка для догляду за пошкодженим волоссям або для відновлення волосся
  • Відновлює структуру волосся
  • В складі з потрійним білковим комплексом і амінокислотами
  • Має Термозахист до 220 градусів

Сироватка для волосся Balea Professional Plex Care — ідеальний догляд за фарбованим і пошкодженим волоссям.

✨Завдяки технології Intense Repair у своїй формулі з потрійним протеїновим комплексом і амінокислотами сироватка зміцнює, захищає та глибоко відновлює структуру волосся, запобігаючи ламкості та появі посічених кінчиків.

✨Крім того, реструктуруюча сироватка Balea Professional Plex Care захищає волосся від нагрівання до 220°C.

✨Мої враження від засобу :

  • пакування : дуже зручне та компактне , це гарний вакуумний флакон, дозатор працює м'яко , можна видавити хоч міні-крапельку . Також зручно брати з собою в подорож. Сама сироватка продається в картонній коробці , де написана вся інформація про продукт.
  • Запах: приємний салонний аромат, не солодкий , на волоссі не залишається
  • Консистенція: лайт крем (додала фото текстури)
  • Розподіляєтся легко по волоссю, виробник радить наносити на вологе волосся або сухе , я наношу на вологе , бо цей крем має термозахист
  • Розходується економно , користуюсь давно , а сироватки ще багато )))
  • склад додаю

Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Dodecane, Behentrimonium Chloride, Ricinus Communis Seed Oil, Panthenol, Hydrolyzed Pea Protein, Arginine, Serine, Parfum, Polyglyceryl-3 Caprate, PCA, Glycine, Histidine, Isopropyl Alcohol, Silicone Quaternium-22, Hydrolyzed Keratin, Dipropylene Glycol, Cocamidopropyl Betaine, Hydrolyzed Vegetable Protein, Sodium PCA, Aspartic Acid, Palmitamidopropyltrimonium Chloride, Propylene Glycol, Alanine, Hydrolyzed Silk, Valine, Isoleucine, Proline, Threonine, Phenylalanine, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Citric Acid, Sodium Lactate, Sodium Hydroxide, Lactic Acid

⭐️Далі пишу про враження на волоссі ...

✨Нагадую мій тип волосся : світле , було фарбованим (давно вже не фарбувала), в міру тонке, пряме , середньої густоти .

⭐️Що дає ця сироватка волоссю?

  • термозахист при користуванні феном та стайлером
  • структурує волосся , воно стає ще більш прямим і без плойки
  • додає блиску
  • мякості , волосся мяке , але немає ефекта "дитячого волосся"
  • додає зовсім трошки густоти
  • на довжину нижче лопаток я беру засобу як 1 лісний горішок 🌰