І все б нічого, та "аромат"....

І все б нічого, та "аромат"....

Маючи жирний тип шкіри у вечірньому догляді використовую засоби з кислотами.

Цього разу вирішила спробувати тонік з АНА ВНА кислотами та рослинними екстрактами від українського бренду "Джерелія".

Виробник характеризує його як високоефективний, протизапальний, антибактеріальний та протигрибковий засіб.

В складі містить екстракти шавлії, лопуха, звіробою, гліцерин, спирт, молочну, саліцилову та борну кислоти, камфору, ефірні олії м'яти та герані.

Як на мене склад доволі непоганий, крім спирта в ньому, хоча він там на 5-му місці, а отже не так і багато виходить.
В будь-якому випадку лущення шкіри у мене не викликав, на відміну від інших подібних засобів зі спиртом у складі.

Тонік має різкий рослинний запах ефірних олій, особисто я віддаю перевагу продуктам без запаху, або з ледь відчутним, тому цей факт для мене мінус.

Після нанесення на шкірі відчувається одночасно і легке печіння, і охолодження.
Перші декілька разів було почервоніння, але потім все пройшло, шкіра адаптувалась .

Звісно, важко оцінити роботу саме тоніка, адже "один в полі не воїн", але за час мого користування ним ніяких запалень чи акне на шкірі не з'явилося, а пори залишаються чистими, що цілком мене влаштовує.

Чи куплю я його ще раз? Думаю, що ні, але лише через "термоядерний аромат", хоча, можливо, комусь він і сподобається 😉